Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor esetnén...

Terhességi cukor esetnén milyen tünetei vannak, ha magas a cukrom?

Figyelt kérdés

Néha elkap a szédülés, szívdobogás, enyhe rosszullét.. Ez lehet, hogy azért van, mert megugrik a cukrom? VAgy ilyen mértékben annaknincsenek tünetei?

Átalában hamar elmúlik, csak féltem a babámat..


2008. ápr. 15. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt a szőlőcukor, mert ha leesik a cukra, ez az egyetlen ami segít, ami rögtön a vérbe jut. Mert ehetne bármilyen szénhidrátot,időbe telne, amíg lebomlik és a vérbe jutna.
2008. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ugyanezek a tünetek, leesik a vércukrom.bekapok egy szölőcukrot, párperc és jól vagyok :D

25hetes kismama

beszélj a dokiddal, vagy a védőnővel

2008. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm, aranyosak vagytok.

Lehet, tényleg a vérnyomásom volt kicsit alacsony, a front miatt. TElefonált a védőnő és kijött ma, kérdezte is hogy vagyok a frontban, mert ilyenkor szinte minden kismama "megzakkan". De már jobban vagyok, köszönöm:-)

Amúgy nem méricskélek a diétában, odafigyelek, hogy mit eszek. Kerülöm amit kerülni kell, és rendszeresen eszek. És így is jó a cukrom, mindig bőven 7 alatt van.

Köszönöm, aranyosak vagytok, hogy ennyire tőrödtök a kérdésemmel és a problémámmal.

2008. ápr. 15. 13:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Üzenem annak aki ugy kiakadt a SZŐLŐCUKRON,ÉS GRATULÁLT A DIETETIKUSNAK,hogy ha nem tud vmit akkor abba inkább ne szóljon bele..Hogy jösz te ahoz,hogy leszóld azt amit a dietetikus mond?????????Igen,leírom mégegyszer,ha esetleg nem jól olvastad volna.Igen szőlőcukor.Mivel ha a diéta végett hirtelen leesik a cukrom(ami már többször előfordult)akkor inkább ha épp nem vagyok otthon,hanem pl buszon,boltban a pénztárnál stb...akkor inkább beveszek 1 szem szőlőcukrot,és jobban leszek,minthogy összeessek,elájuljak valahol.Szerinted attol nem lesz baja a babának,ha épp ráesek????okoska....
2008. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hogy azidő-e vagy a megérzéseim, ki tudja...

Bár nem vol oylan erős megérzés, mint szokott lenni.

De délután kaptam a telefont, hogy nagypapám elaludt..

Nyugodjon békében:-(

Szerettem, és sajnálom, hogy husvétkor nem láthattam, mert kórházba fogtak.

És már nem is fogom látni, pedig hogy szerette már most a dédunokáját..

Sajnálom, hogy nem érte meg. 7 hét híja..

2008. ápr. 15. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!