Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a keményedés? Kb...

Milyen érzés a keményedés? Kb mikor kell elkezdődnie?

Figyelt kérdés

mindenki kérdzegeti tőlem, hogy mennyit keményedik a hasam, de fogalmam sincs, hogy mit kellene éreznem, mikor kell jönnie az elsőnek? és mit is kell érezni? egyértelmű lesz, hogy "na ez volt az"?

20+5 hkm


2012. ápr. 5. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelmű lesz. Nekem sem volt ennyi idősen, de pl kifejezetten emlékszem, hogy 2 hónappal szülés előtt, amikor 1 hetes utazáson voltunk a férjemmel, és egész nap mászkáltunk, akkor nap végén már éreztem, hogy kemény a pocakom. Szülés előtt ez egyre fokozódott, többet kellett pihennem.


Könnyen észre lehet egyébként venni, most ha megtapintod a pocakodat, akkor rugalmas, puha.

2012. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van aki azt írja, hogy pár perces keményedése volt, vagy, hogy napi többszöri pár perces, ezt nem tudom milyen, mert nekem minden nap délutánra nagyon kemény a hasam. Még dolgozom, de nem hajtom túl magam, úgyhogy lehet, hogy az egész napos fentlét okozza ezt vagy csak mert folyamatosan növekszik a méhem. Nem tudom.

Boldog és problémamentes babavárást kívánok!

Üdv: 25 hkm

2012. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam múlt hétig, hogy milyen, el sem tudtam képzelni, nehéz leírni, ha jön akkor egyértelmű lesz abszolút. :)


34 hetes km

2012. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű lesz, én talán úgy írnám le, mintha valaki felfújna egy nehéz vasgolyót a hasadban, úgy mint egy lufit, olyan fél percig tart és visszapuhul, amikor érzed ezt az érzést, ha megtapintod a pocakod, akkor kemény mint a kő
2012. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, pontosan ilyen érzés, ahogyan az utolsó leírta. :)
2012. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!