Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak! Volt mar...

Angliai kismamak! Volt mar valaki olyan bena, mint en hogy elhagyta az osszes maternity-s papirjat? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
38+5. Jovoheten lesz idopontom a midwife-al. Elore felek... :(

2012. ápr. 7. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ajjjjaj. Hol hagytad el? Elvileg rá van írva, hogy juttassák vissza a kórházba. Szerintem hívd fel őket, hátha leadta valaki.
2012. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen telefonalj. Elvileg minden papirod megvan a midwife-nal es a korhazban, ahol az uh-kat, verveteleket keszitettek. Csak eppen ido kell, hogy ismet egyben legyenek. De ezek a szuleshez fontos dolgok, egyben nalad kellene lennie mindennek.

Nem lenne ez olyan surgos dolog, ha nem jarnal lassan mar a szulesnel, igy viszont ne varj sokaig. Hivd fel a korhazat, ahova tartozol, annak is a maternity reszleget, hatha visszakerult hozzajuk, bar szerintem akkor Ok is hivtak volna teged, mert benne van a telefonszamod. Hivd fel a midwife-t is amilyen hamar csak tudod, ne vard ki az idopontot, ha tudsz vele talalkozni hamarabb is.

Ne izgulj, jart mar szerintem igy mas is, OK, biztosan nem fog megdicserni, de bantani sem, ellenben segiteni sokat tud azzal, hogy ismet kiallit egyet es megprobalja egy helyre gyujteni a vizsgalati eredmenyeket. Legalabb a fontosabbak legyenek meg.

2012. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyebkent az a jo az itteni rendszerben, hogy mindent felvisznek a szamitogepre, igy nem lesz szerintem olyan nehez uj könyvet csinalni. Ha meg problemamentes volt a terhesseged, akkor gondolom nincs annyi potolando dolog. Nekem 3 plusz oldalt is kellett bele ragasztani a közepebe. De tenyleg minel elöbb jarj utana, mert bar mikor beindulhat a szüles.
2012. ápr. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A papirokat ugyan nem kuldtek vissza, de a midwife azt mondta, h potolhatoak, mert normalis volt a terhessegem. Koszi megegyszer. :)
2012. ápr. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!