Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » érdemes szülés előtt mellszívó...

érdemes szülés előtt mellszívót venni?

Figyelt kérdés
sajnos nem tudom hogy lesz e tejem és az érdekelne hogy érdemes lenne előre megvenni így a mellszívót?
2012. ápr. 11. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Esetleg valami olcsó, kézit, hogy azért mégis legyen otthon valami. Aztán ha majd akarsz/kell fejni, akkor majd vehetsz egy komolyabb elektromosat.
2012. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz tejed kidobtál egy csomó pénzt.

Ráérsz venni ha majd kijösz a kórházból.

2012. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha mégis kellene a kórházba akkor mit csinálok?vagy ott tudnak kölcsön adni a nővérek?
2012. ápr. 11. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
a kórházban van, csak otthonra fog kelleni neked
2012. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk az elsőnél, hogy amikor bindult úgy igazán a tejtermelődésem (kb 3. nap) elkezdtem fejni a kórházival és már akkor mondták és éreztem is, hogy otthonra is szükségem lesz egyre. Elment a férjem a patikába és megvette (így már a kórházban is tudtam a sajátommal is fejni), azt amit előtte közösen kinéztünk. (azért közösen, mert így ő is tudta, hogy meylik márka és pontosan milyent szeretnék) nekünk ez nagyon bejött, mert kb 8 hónapig volt annyi tejem, hogy egy másik baba is kapott. A fiamat 17 hónapig szoptattam. :)
2012. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kell m,ár a kórházban is, most sem megyek anélkül szülni.
2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha kell ráérsz később venni, egy jól szopó baba mellett nem kell mellszívó.
2012. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. ápr. 11. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem.

En baratnomtol kaptam kolcson egy jo dragat. Nem tudtam hasznalni, 20-30 ml-eket tudtam csak lefejni, ami fajt is. Ehhez kepest honapokig csak anyatejes volt a babam.

2012. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

én kisebb tejgazdaság vagyok, mikor szülök, és hiába szopik jól a kicsim, a melleimben állandóan marad bőven tej és azt már a kórházban mindig le kellett fejnem.

Volt már mellgyulladásom is csak azért, mert maradt benn tej, így én még mindig azt mondom, hogy a mellszívó sosem kidobott pénz, mert nem lehet tudni, hogy nem e magamfajta vagy? :)

2012. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!