Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek 5 hetesen...

Van olyan, akinek 5 hetesen csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak?

Figyelt kérdés
Hétfő óta barnázom, tegnap voltam az orvosomnál, aki Utrogestan hüvelytablettát és magnéziumot írt fel rá. Viszont a hüvelyi UH-n csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Egy kis fekete pöttyre azt mondta, hogy talán az petezsák, de nem meri rámondani. Ez a második baba, az elsőnél ilyenkor már jól kivehető petezsák volt. Talán már embrió is volt benne, nem emlékszem. Ma reggelre egy kicsit erősödött a barnázás. Ugye már ne reménykedjek, hogy ebből baba lesz?
2012. ápr. 19. 09:00
 1/4 E61 ***** válasza:
Szia! Engem ebben a történetben "csak" a barnázás rémít meg, az nem, hogy nem látott még semmit a doki! Első gyermekem rendesen középidőbe fogant és ő már ekkor látszott. A mostani kis pocaklakómnak a 8. hétnél hamarabb nem láttuk a szívhangot! Szerintem még lehet ott pici!!!
2012. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam a legelején, én duphastont kaptam, a petezsákot már látta az uh-n 5+3 hetesen , ma reggel voltam újra, 4,2mm -es az embrió és látszott a szívműködése is! ;)De szerintem sincs még semmi veszve! Ne keseredj el! Mikor kell menned?1 hét múlva már biztos jól fog látszódni minden!
2012. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem.

Én is barnáztam 6 hetesen.

Most 34 hetes vagyok.

2012. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha nem múlik a barnázás vagy erősödik, akkor egy hét múlva, egyébként két hét múlva menjek vissza. Eléggé aggódom, hiszen már 4 napja tart a barnázás, és egyre erősödik. :(
2012. ápr. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!