Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok? A bal vádlim...

Mit ajánlotok? A bal vádlim állandóan begörcsöl. A doki írt fel magnézium-citrát port de semmit nem használ. Mit szedjek helyette? Már a 34. hétben vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, magne B6-ot szedjél, 4X1. Ezt nem tudod túladagolni, mert a felesleget kipisiled.Nekem használ.22hetes km.
2009. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kálcium pezsgőtablettát tudom, hogy jó izomgörcs ellen, kérdezd meg a dokit, hogy azt szedhetnéd-e, vagy hátha itt valaki tudja.
2009. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy tudom hogy a Magnerotban több a magnézium mint a MagneB6-ban,nekem az javasolta a dokim.

2009. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem Calcium pezsgőtablettát mondott az orvosom.Napi 1x igyak meg.Nálam bevált.

31 hetes KM.

2009. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!