Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig húzhatom még?

Szerintetek meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
36+3 hetes vagyok. Nagyon sűrűn keményedek (bár ez nálam már elég régóta így van) egy hete nyitva vagyok (3111)és pár napja elment a nyákdugó is. A lepény III. fokban érett. Mit gondoltok mennyi lehet még hátra?

2012. ápr. 27. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam anno a kisfiammal ugyanekkor és a 38. héten szültem. Az orvosom is mondta, hogy 2 héten belül várható a baba, szerintem nálad is, bár ezt ugye nem lehet biztosra tudni.

Most nem tudom hogy lesz, eddig zárt vagyok, szeretném kivinni a 39-ik hétig.

34+4 hkm

2012. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó egészséget Nektek!! Jó lenne, ha a 38. hétig még mi is kihúznánk. :)
2012. ápr. 27. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden csak találgatás, nekem a nyákdugó után a lányom 3nap a fiam 3 óra múlva megszületett. Feküdj csak wc-re és zuhanyzáskor kelj fel ennyit tudsz csinálni. Legalább 1 hetet jó lenne húznod, de ha most meglesz akkor sem lesz már semmi bajotok csak pár nappal tovább bent tartanak a biztonság kedvéért. Jó egészséget!
2012. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!