Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folyadékbevitel mennyiben...

A folyadékbevitel mennyiben befolyásolja a hasi ultrahang készüléket? Ha valaki keveset iszik vizsgálat elött, nem adhat téves eredményt?

Figyelt kérdés
Reggel nem mentem az uh vizsgálatig vécére, vizet is ittam, de nem éreztem,hogy nagyon tele lenne a hólyagom.
2009. jún. 22. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem látott volna valamit az orvos emiatt, hidd el szólt volna. Lényeg hogy legyen vizelet a hólyagba, de nem kell kidurrannia. És csak a 12. hétig kell. Utána már van annyi magzatvíz, hogy nem kell telt hólyaggal menni, mert amúgy is csak felnyomja a méhet, és nehezebben találják meg. Én így jártam..
2009. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az előző válaszoló írja!

12.hétig tele hólyaggal kell menni,nekem azt mondták ne pisiljek előtte.

Utána pedig üres hólyaggal kellett bemennem.


34 hetes kismama

2009. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, a héten teszteljek, s ha pozitív menjek vissza. De az UH lelet szerint nem vagyok "babós"
2009. jún. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!