Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennétek ennyi idős terhese...

Ti mennétek ennyi idős terhesen nyaralni?

Figyelt kérdés

Július 30.án megyünk nyaralni, és Augusztus közepére vagyok kiírva, olyan 17.-e környékére, a dokik sem biztosak benne... Szóval 30.án leszek 34 hetes terhes. Az egyik ismerősöm most kérdezett rá hogy nem-e félek ennyi idősen elmenni nyaralni. És most egy kicsit elbizonytalanodtam..

Ti mennétek? Amúgy hozzá teszem hogy fürdeni meg napozni biztos nem fogok mert a védőnőm nem ajánlotta.



2012. máj. 6. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Belföldre simán mennék, nem lesz semmi gond, jó nyaralást!!
2012. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kilencedik hónapban is leutaztunk a nagyszülőkhöz a Balatonhoz (200 km) Sőt, fürödtem is a Balatonban, igaz, a dokim jóváhagyásával, még nem volt nyitva a méhszáj.
2012. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Másfék óra távolságra, belföldre, én is mennék!!!!
2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Előtte azért vizsgáltasd meg magad, hogy rendben vagy-e, zárt-e a méhszájad, stb.

Bár nem valószínű, hogy nyaralás miatt megindulna a szülésed, de én tájékozódnék a Siófoki kórházi helyzetről :)

Biztos ami tuti alapon, hogy nyugodt legyek!

Jó nyaralást!


Jahh.. én most vagyok annyi idős, mint te leszel akkor, és voltunk úszni, annyira jól esett a súlytalanság, meg hogy ki tudtam nyújtóztatni a gerincemet, hogy el nem tudom mondani!

2012. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én aug.5-re vagyok kiírva és jún.17.-én megyünk nyaralni,kb.annyi idős leszek mint Te nyaraláskor.3 éves kisfiúnkkal megyünk,így is nem is lesz extra nyugi,ráadásul második baba,cukros is lettem,így még előbb is érkezhet a drága.Nem félek,2 órára leszünk a kórháztól,előtte megyek vizsgálatra én is,ha a doki mindent rendben talál nem kell aggódni rajat.Pihenj agy nagyot,utána egy darabig úgysem lesz rá időd:)
2012. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Az a legjobb hogy a siófoki kórház kb 5 pernyire van az apartmantól! :-) Annyi kérdésem van még hogy szerintetek ha előtte megvizsgálom magam a dokival és zárt a méhszáj, akkor akár fürödhetnék is? Bár a dokim csak hétfőnként van, indulni meg szombaton fogunk, ez idő alatt még változhat a méhszáj állapota, nem?
2012. máj. 6. 21:05
 17/19 anonim ***** válasza:
én aug 6-ra vok kiírva, jún első hetében még elmegyünk a balcsira, de mivel nagyobbik fiam vratlanul megszületett a 36. héten, így én már 32 hetes koromtól sehova!!!!
2012. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is aug. közepére vagyok kiírva és a családi nyaralást júli 2-8-ai hétre tervezzük. Júni elején is megyünk pár napra, így ezért gondoltam, hogy a júni vége júli eleje még belefér. Na meg azért, mert a korábbi évek tapasztalatai alapján júli végén 15 fok van, júli elején meg 35. Remélem most kifogjuk a jóidőt... mi is Balatonra megyünk valahová... Jó nyaralást!
2012. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Természetesen fürödhetsz, de megelőzésképpen én feltennék egy oliva olajba áztatott tampont is (nem vicc)! Ezzel teljesen "lezárod" a bejáratot!

Napozni is lehet, mértékkel, és letakart pocival, félárnyékban, nyugodtan...

Nekem fiatal védőnénim van, 3 éve végzett, beszélgettünk ezekről a "mítoszokról", és eloszlatta a kételyeimet. Ő ajánlotta az olivás tampont is.

2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!