Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a Baros korház szülésze...

Milyen a Baros korház szülészeti klinikája? Hogy bánnak az emberrel? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

SZia!


Ha a Baross utcai I. Nőire gondolsz, akkor egy szuper kórház, hiszen erre vannak specializálódva. Jó szakemberek, jó műszerezettség, tisztaság, de arra készülj, hogy egy "babagyár"

Igazából az orvosok, és szülésznők, nőveére nagy százaléka nagyon kedves, és emberséges, de mint mindenhol, persze itt is van egy-két kivétel, ha ilyenbe futnál keress tovább :)

Nekem a legfontosabb az volt, hogy biztonságban tudtam érezni magam és a babámat. Rendkívűl jónak tartom a klinikát szakmailag.

Sokat kell várni a vizsgálatokra, de nekem a biztonság megéri.

(első babám is korábban jött, most is számítunk ilyenre nagyon felszerelt a koraszülött centrumuk, és nekem fontos, hogyha máshol szülnék korábban, elvinnék a babát másik kórházba, itt nem, mert van neki is hely)

A szülőszobák kellemesek, szépen berendezettek, igaz nem alternatív, de én mondjuk nem is vágyok rá, mert a babámra akarok figyelni, nem a bordásfalra...

Ha van még kérdésed, írj privit.


30 hetes kismama

2008. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia hú az nagyon jó lenne ha tudnánk privin beszélgetni. Címet adsz? Én most fogom az első kisfiam szülni ott. Ez nyugtató válasz volt köszönöm.
2008. ápr. 23. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!