Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsai kórház szülészete...

Kistarcsai kórház szülészete érdekelne. Fogadott doki nélkül mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ismim szült ott az ügyeletes dokinál 3 hete, hát, semmi jót nem mesélt. 27 órát hagyták kínlódni, aztán száraz szülése volt. Neki sem volt fogadott doki, nekem sincs. :-(

Meg tud valaki nyugtatni, hogy ez nem általános, csak "kifogta"? Van még 3 hetem, a szüléstől nem félek, csak emiatt tartok tőle, hogy milyenek lesznek a kórházban. Köszi, ha valaki ír!


2008. júl. 28. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 1 hónapja szültem ott. Nekem sem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm. Bementünk este 8-kor,bekísértek a szülőszobába NST-re raktak, majd 1 órára utána megvizsgált az ügyeletes szülésznő, mondta, hogy felvesz, mert arra a napra voltam kiírva, de szerinte nem lesz baba. NST-n voltak 10 perces fájások és elég erősek, megvizsgált 10 körül megint a dokinéni, utána pedig a szülésznő futkorászott, beöntés, borotválás stb. Vajúdás alatt nem voltak velem csak magánál a szülésnél.Néha-néha benéztek, de akkor éppen minden szobában szültek. A dokinéni burkot repesztet éjfél körül és 25 perc múlva megvolt a babám. Szerintem ennél többet a fogadott orvos sem csinált volna. Felszívódó varratott kaptam a gátmetszést pedig nem is éreztem amikor csinálták, a varrást már igen, de nem volt vészes. Utána nem is láttam, a dokinénit. A reggeli vizitnél megtapogatta még a méhemet, hogy rendesen visszahúzódik-e, de másnap már más doki vizitelt, utána ránk sem néztek. Igaz 1 nővér van az egész osztályon, úgy hogy mindenki ellátta magát, vagy segített annak aki nem tudta.

Összehasonlítva az előző szülésemnél ami szintén itt volt, csak akkor volt fogadott orvosom, semmi különbség nem volt.

A szűlésznök és a dokinéni is tette a dolgát. Remélem neked is gyors szülészed lesz és akkor nem lesz semmi gond.

2008. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm nekem is ott szült és semmi jó véleménye nem volt az ügyeletes orvosnőről... Viszont a szülésznők odafigyelnek és nagyon kedvesek állítólag.
2009. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B.szandra válasza:

Sziasztok!

Én január 28ra voltam kiírva.Amikor ez történt 34 hetes voltam.

Nekem december 15.-én kellett befeküdnöm,mert azt mondta a nőgyógyászom.A kicsinek a súlya nem változik nagyon.1106,1265

15-től 20.-ig csinálták az uh-kat.Majd 20.án késő délután,semmi előzetes megbeszélés után mondta a Dr Szabó,hogy megyünk szülni,ne egyek semmit.

Hát mondtam magamban,nem volt semmi megbeszélve,ma biztos nem megyek.Aztán másnap megbeszéltük.Így 22.-én mentem császárra.8ra mentem.Aztán 12-kor mentem a műtőbe,mert előttem voltak a kisműtétek /abortusz/.Majd megszületett a fiam 1720 grammal,egészségesen.Persze nem foghattam meg,mert koraszülött volt.Teltek a napok,minden rendben volt,vittem a tejet,látogattam.Mindaddig,míg nem jött el a 25-e reggel.Az én kicsim folyamatosan nyögdécselt.Nem tudták megmondani,hogy miért,ezért át vitték Kerepesről a 8. kerületi gyermekklinikára.Majd december 26.-ra virradóra feladta az én kicsim.Elment.

Azt ajánlom kétszer gondolja meg mindenki,hogy oda megy-e szülni Kerepesre.Mert érzem,hogy ott történt mulasztás,és ki fog derülni,miért halt meg az én fiam.

2011. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!