Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálatot csak...

Genetikai vizsgálatot csak terhesen csinálnak? Ha nem várok babát, akkor nem is érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
3 kisbabám ment el az I. trimeszterbe, ebből 2-t műtéttel kellett befejezni. Nem tudni mi lehet a gond, de anyukám és nagymamám is átesett 4 vetélésen. Mit gondoltok?
2009. jún. 26. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak terhesen csinálnak, én is voltam a második vetélésem után Szegeden a klinikán genetikai vizsgálaton.Terhesen már(30 hetes vagyok most), mert mindent rendben találtak genetikai téren.

A férjem is nézték, csak egy vérvétel.

Nekem mondta a dokim automatikusan hogy menjünk.Ezen kívül volt nekem hormon vizsgálat, és a férjemnek sperma vizsgálat.

Beszélj a dokiddal, vagy endokrinológussal(remélem jól írtam).

2009. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesen már nem, ez kimaradt.
2009. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még terhesség előtt voltam genetikai tanácsadáson,mert gyógyszert kell szednem terhesen is.

Nyugodtan mehetsz,ha valami kérdésed lenne.

2009. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem három sikertelen lombik után csináltak vérből(a férjemnek is)genetikai vizsgálatot.Sajnos nálam találtak kromoszóma eltérést,pedig a családomban senki nem volt beteg.Most vagyok 20hetes kismama,és a babát is megvizsgálták a múlt héten(amniocentézis).Most várjuk az eredményt.Remélem a baba nem örökölte.Szerintem te is csináltass és a párod is.Ez csak egy vérvétel.Sok szerencsét!
2009. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!