Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160g-os szénhidrát diétát...

160g-os szénhidrát diétát csinálok, de olyan mintha hízókúrán lennék. Ugye nem hízhatok tőle? Ennyit nem szoktam enni, pedig számolgatom a grammokat.25 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzászokva hogy napi 5ször egyek. Hiába kiszámolom az étkezéseket, valahogy úgy érzem mindíg degeszre eszem magam. Jókora szendvics ami zöldség és tojás, felvágott, és mégis kiszámolom és van amikor még meg sincs a 160gramm... Valamit rosszul csinálok? Pedig mindent számolok...
2009. jún. 27. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hááát, lehet, hogy valami hibázik! Én nem vagyok egy nagyétkű, de a 180 CH-s diéta bevezetését követően 2 hét alatt 2 kg-ot fogytam, majd a szülésig összesen ezt a 2 kg-ot híztam vissza! Az elején azt hittem, hogy még a csempét is lerágom a falról, olyan éhes voltam 24 órában. Aztán lassan megszoktam, de nem volt valami leányálom. Szerintem beszélj diabetológus szakemberrel, biztos tudnak valamit mondani a problémádra!
2009. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én 150 gr-os diétán voltam, mert olyan magas volt a cukrom! De az elején én is mindig éhes voltam, és mindig alig vártam a következő étkezést! Valami nem stimmel nálad, vagy nem jó táblázat alapján számolsz! 39 hetes
2009. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem egész nap kellene a 160g? Én most ugy értelmeztelek,hogy te étkezésenként eszel annyit!
2009. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam mondani!

Egész nap kell enni 160 grot, nem egy evésre!!!

Sürgősen beszélj dietetikussal!!!

Tojást pl hetente max 2X szabad enni!!!

Én is éheztem, mint a veszett fene, és mindig kérdezte is a dietetikus, hogy nem érzem-e úgy, hogy éhezek-de, éreztem!:-(

Szóval konzultálj sürgősen dokival, de legalább még ma a védőnővel!!

2009. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy egy nap kell a 160 gramm.

Reggelire 2 pirítós (barna kenyér 1db=12g ez rajta van a terméken) + pulykamellsonka + zöld saláta és max 1 macisajt (1.4gramm) durván 30g

tízórai egy alma =20g Ch

ebéd pl spenót amit kiszámoltam, 1 tányér lesz 26gramm CH így mellé még egy pirítós kb

tízórai egy natúr joghurt+ sovány tehéntúró (ez is kb 20g ch)

És vacsi majdnem ua mint a reggeli csak + 10 gramm ch.


Mondjuk lehet azért tűnik nekem soknak mert alapból én nem ettem semmit és mivel itthon vagyok így nem 7-kor reggelizem hanem pl 9-10-kor így durván 2,5óránként eszek...

2009. jún. 27. 13:57
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, és lehet hogy az sem túl jó hogy székrekedésem van, így bennem áll a tegnapi reggeli is...
2009. jún. 27. 14:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit ettél te eddig,ha neked ez sok?? Én éhen halok ilyen diéta mellett! Ne aggódj,hizni tuti nem fogsz!
2009. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért érzed teltnek magad mindíg mert ilyenkor már a baba nyomja a gyomrunkat.

Amit leírtál az alapján pedig jól csinálod a diétát. Tényleg a ludas a székrekedés és hogy nem kora reggel eszel először. Így könnyebb kibírni hogy később kelsz.

Minden jót kívánok!

2009. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi csajok. :)

Eddig volt hogy nem is reggeliztem...csak ebéd és este valami gyümi. Pl egy fél görögdinnye, de azt sajna nem lehet már ennem :( Lehet ezért is lett magas a 2órás cukrom, mert az éhgyomori jó lett.

Akkor legalább hízni nem fogok, de jól lakok :) Lehet szerencsés vagyok :)

2009. jún. 27. 14:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 200 grammos diétán voltam,.

Eleinte nehéz volt megszokni, hogy napi 6x kellette ennem, utolsónak este 9-kor.

A végefelé meg állandóan éhes voltam.

2009. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!