Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket lehet enni?...

Milyen ételeket lehet enni? Só és szénhidrát szegény diétát kell tartanom hirtelen hízás és láb és kéz dagadás miatt. Légy szíves adjatok tippeket.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok zöldség, gyümölcs, húsok. Amit mindenképp kerülj az a fehér- liszt, cukor, burgonya.
2011. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
zöldség, gyümölcs csak mértékkel a szénhidrát miatt,hús, tejtermék.
2011. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húsfélékben és zöldségekben gondolkodj :)

Párolt, főtt hús, paradicsomos szószban.

Párolt zöldség sült csirke, esetleg grillezett ételek.

Holstein szelet zöldségekkel (sült húsra tükörtojás)

Tésztaféléknél használj durum tésztát, az is jó.

A zöldségek közül alacsony ch tartalmúak pl: saláta, káposzta, paprika, paradicsom, uborka.

2011. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is vissza kell fognom magam ugyanezen okokból...de én rettenetesen édesszájú lettem ezért az én két kedvencem: sovány tejföl+túró, valamilyen fagyasztott gyümivel, édesítővel (ellenzem de cukrot nem ehetek az édeset meg kívánom...) A másik 3-4 dl tej felforralni+édesítő 2ek. zabpehely 2 ek. zabkorpa és megfőzni majd annyi kakóport a tetejére, hogy már sok:-D.

Ja és van még egy 2 dl natúr sovány joghurt+édesítő+fagyasztott meggy vagy eper (lassan itt a friss is) összaturmixolni és jó kis sovány nasi!

Ezen kívül igyekszem sok salátát enni annyira nem vagyok oda érte...de pl.natúron sült hallal vagy pipihusival. Meg szoktam sütni zabkorpából palacsintát : víz, tojás, pici tej , só és zabkorpa. Csak az első alá rakok olajat a többihez nem kell kijön a sütőből és ez lassan felszívódó szénhidrát. A főzelékeket vagy saját magukkal sűrítem vagy joghurt és keményítő a habarás.

Hirtelen ennyi jutott eszembe remélem segítettem.

2011. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
...utolsó vagyok, bocsi nem zabkorpából hanem zabpehely lisztből sütök palacsintát! Nem mindegy ...bocs!
2011. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!