Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Liu-Dömötör Benedek szerintete...

Liu-Dömötör Benedek szerintetek jól hangzik?

Figyelt kérdés
Írnátok a Benedeknek beceneveket is? Köszi előre is!

2012. máj. 20. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam is Benedek, én általában a teljes nevén szólítom, mert nagyon tetszik, de ha becézem, akkor Beni, Benus, Benuskám, de egyébként Pupukának hívom :-)

2012. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja és jól hangzik :-)
2012. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mint egy rajzfilm figura. Szerintem nem hangzik jól.
2012. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősünk kisfia is Benedek, és Beninek vagy Benusznak szokták becézni.
2012. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hangzik jól. A Dömötörben csupa "ö", a Benedek cspa "e", nagyon béna sztem...
2012. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mármint együtt béna, egyébként nem lenne rossz.
2012. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azon kivul, hogy benazol tudnal esetleg akkor jobb nevet mondani? Mert fikazni en is tudok, de cserebe mondok sajat otletet.

Ha meg nem tudsz akkor inkabb ne is irj! Masreszt van fogalmad arrol, hogy milyen nehez egy ilyen vezeteknevhez megfelelo keresztnevet talalni, ami nem BENA?

A tobbieknek koszonom a valaszt!

2012. máj. 20. 15:19
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 10:33

Már bocs, de a Dömötör a vezetéknévhez tartozik, ha béna, ha nem, azt nem mi választjuk...


Nekem mindig fura volt a Benedek név (nekem olyan vezetéknév hatása volt mindig), de az unokaöcsém ezt a nevet kapta, és megszoktam, Beninek becézik, és úgy aranyos:-)

2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

21:36


Tudtam, hogy a vezetéknévhez tartozik... de mivel az azonos magánhangzókról volt szó, a "Liu" nem volt releváns.


A Kérdezőnek:

Nem szeretnék a stílusodból messzemenő következtetéseket levonni, de minimum hisztis liba vagy ezek alapján.

Ha pedig így szerettél volna keresztszülőnek felkérni, akkor a legnagyobb tisztelettel visszautasítom.


Édesjóistenem...

2012. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok hisztis, csak feldühitett az alacsony intelligenciára valló modorod. De már bánom, hogy felidegesitettem magam egy ilyen taplón, mint te. Nem ér ennyit az egész.
2012. máj. 21. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!