Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Liu-Dömötör Benedek szerintete...

Liu-Dömötör Benedek szerintetek jól hangzik?

Figyelt kérdés
Írnátok a Benedeknek beceneveket is? Köszi előre is!

2012. máj. 20. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát arany szívem ez a bagoly mondja verébnek esete lesz... Csak mert olvastam a válaszodat már más kérdéseknél is.

Na mindegy, szép napot "kedves hölgy"!

2012. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló! Köszönöm, hogy mellém álltál! :) Igen, nekem se tetszett régen a Benedek név, de valahogy most ez úgy passzol szerintem a vezetéknevemhez. Apukám László, az öccse György, de én nem akartam ilyen neveket adni. Gondolkoztam a Zente és a Zéta neveken, de elvetettem, mert anyósomék nem tudják kiejteni (nem magyarok). A Benedek nekik is tetszik, de hátha van valami jobb is.
2012. máj. 21. 07:33
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es: okos enged, szamár szenved! Hidd nyugodtn, hogy hisztis vagyok, mert nem érdekel!
2012. máj. 21. 07:36
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztis és buta liba sem.:)

Puszillak...<3

2012. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Cukiii vagy!!!! :D :D :D
2012. máj. 21. 15:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom...:D
2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!