Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehetek egy koncertre 18...

Elmehetek egy koncertre 18 hetesen?

Figyelt kérdés
A városban fog játszania az egyik kedvenc zenekarom egy szabadtéri fesztivál keretében. 18 hetesen elmehetek? Nem fogja zavarni a babát a hangzavar? Nyilván nem az első sorban fogok ugrálni, csak a háttérben ülve szeretném hallgatni.
2012. máj. 20. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mennék, mert félnék attól, hogy valaki fellök, nekem jön, a tömegben bármi megtörténhet. Ha meg annyira messze ülök, hogy távol a tömegtől, már meg sem éri, akkor már meghallgatom otthon a CD-jüket.

De van ismerősöm, aki 38 hetesen is koncertre ment, nem vagyunk egyformák. Lesz aki azt fogja mondani hogy jaj ne legyél már túlaggódós, mi bajod lehet, meg olyan is, aki majd arra biztat hogy inkább még a közértbe se menj mert ott meglökhetnek, szóval nem lesz könnyebb a döntés :)

2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elviekben nem ajánlják, mert a hangos basszustól, ha olyan helyen van a méhlepény, akkor leválhat.

Ezt olvastam valahol :)

Én inkább kihagynám!

2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem az elso sorban a hangfal mellett allsz akkor nyugodtan menj. nem lesz semmi bajod sem a babanak. allj kicsit hatrebb ahol nincs nagy tomeg es nem is olyan hangos mar ott.
2012. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is akörül voltam, mikor voltam koncerten (de az ülős volt), viszont voltam szórakozóhelyen is (szolidabb), meg majálisozni, ahol felültem hullámvasútra:-D

Ez 3 éve volt, semmi gond nem lett a babával, viszont azóta se voltam ilyesmi helyeken:-D

2012. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2009 szilveszterén voltam a férjemmel Tankcsapda koncerten, ami este 10-11 körül kezdődött, és akkor 36 hetes terhes voltam. Gondolhatod mennyien voltak...egy tűt nem tudtál volna elejteni :) Semmi bajunk nem lett, 39 hetesen szültem meg a lányunkat. Eléggé közel voltunk a színpadhoz, de nem az első sorban álltunk. A férjem ment elől, hogy nehogy valaki nekem jöjjön, vagy ilyesmi. Szerintem nyugodtan elmehetsz! Jó szórakozást!!! Jut eszembe, 38 hetesen még moziba is voltunk :)
2012. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat.

Végül is ez egy szabadtéri koncert lesz a sörfesztivál keretében, úgyhogy majd a háttérből figyelem. :)

Jut eszembe, hogy nővérem is volt Tankcsapda koncerten jó nagy pocakkal, unokaöcsém már 17 éves makk egészséges sportoló.

2012. máj. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!