Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán milyen napokon...

Nyíregyházán milyen napokon van 18. heti genetikai uh? És oda csak akkor lehet menni ha megvan az AFP eredménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A 18. heti UH-hoz mindenképp kell az AFP eredmény, akárhova is mész.
2012. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha addig nem érkezik meg a védőnőhöz az eredmény? mármint a 18.hétre?
2012. máj. 21. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom-ezt mondták nekem az sztk-ban-, Sztk alapon 14-16 nap az elkészülési ideje az Afp tesztnek, tehát ha levették a 16. héten a vért, a 18-19. hétre meg kell érkezzen az eredmény. Nekem a 19. héten csinálták a "18. heti" UH-t, mert akkorra kaptam időpontot, nem volt gond belőle. Ilyeneken ne stresszelj sztem, pár napon nem múlik semmi! A Babád tarkóredője rendben volt?
2012. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pénteken voltam, de szerdánként is van. Nem pont a 18. héten kell menni, én pl. 19+1-en mentem, de volt, aki már betöltötte a 20. hetet is.

Felhívod a védőnőt, hogy megjött-e az eredménye, elmégy érte és bejelentkezel a kórházba. :)

2012. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor vérvétel aztán védőnőnél érdeklődés aztán Uh-ra bejelentkezés. :)

tarkóredő... először azt mondták pici a baba 52 mm. (tarkóredő 1,7 mm volt) menjek vissza 2 hét múlva kontrollra. Akkor pedig már nagy volt 83 mm. de a tarkóredő akkor is 2,2 volt azt mondták ez jó.

2012. máj. 22. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!