Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyôrben hogy szokás bejelentke...

Gyôrben hogy szokás bejelentkezni, van erre kulôn kartonozo, amit fel kell hívni? Kismamaként egyáltalán melyik osztályra és pontosan hová kell menni?

Figyelt kérdés

Elsô babás vagyok, most megyek majd elôszôr kismamiként dokihoz. SZTK-s dokihoz akarok menni. A férjem azt mondja elôszôr a magánrendelôjébe kell menni a dokinak, szerintem viszont nem. Hogy van ez pontosan?

A cim: Magyar utca 8. "E" épulet, vagy a Liezen-Mayer utca 57-be kell menni?

Kôszônôm a segítséget, és írhattok olyan dolgokat is amit esetleg nem kérdeztem, de hasznosnak éreztek így az elsô alkalom elôtt!

Tudatlan kismami


2012. máj. 22. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
liezenbe is mehetsz,ott az orvos elküld a kórházba uh-ra.és utána meg kell keresned a védőnődet,és az küld tovább.
2012. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és még vmi oda nem kell időpont mész még ha lehet 10 előtt és húzol sorszámot.
2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, így van, ahogy az előző kedves válaszoló írta.

Már írtam a másik kérdésedre is :)

Liezen-be kell menned, nem kell bejelentkezni, 10 előtt húzz sorszámot, és akkor hamar rád kerül a sor.

Ott a doki úgy is elmond mindent.

Én a második alkalomkor már magán dokihoz mentem.

25 hkm

2012. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy nap el tudom intézni az UH-ot is, vagy arra más napon kapok idôpontot? A korház a Magyar utca 8-ban van?
2012. máj. 22. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:
egy napon eltudod intézni,fél 2ig van uh,de oda nem kell időpont mert a doki ad beutalót.1-2.válaszoló voltam
2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia igen az UH a Magyar u.-ban van oda se kell időpont csak a doki beutalója, 7-13-ig van rendelés ugyhogy addig kell odaérni és akkor fogadnak is. A Liezen Mayer u.-ban ha 10re érsz oda már nem lesz sorszámod általában 3/4 10-kor kirakják és általában el is kapkodják őket sorszám nélkül meg nem fogadnak, ha olyan az orvos...

Boldog babavárást:-)

20hkm

2012. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de attól függetlenül elmondod az asszisztensnek és fogad a doki.engem is fogadtak tegnap.
2012. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! ne haragudj hogy a kérdésedbe kérdést teszek fel, de fontos lenne megtudnom a választ!

a Liezen be meddig veszik le a vért, ha nem cukorterhelésre megyek? 11 vagy 12?

2012. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12-ig veszik le a nem cukorterheléses vért.
2012. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)
2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!