Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, akit"zavar" a baba csuklása?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem szeretem!! Olyan kellemetlen érzés.. Semmi bajom a terhességgel, tök jól viselem, minden rendben velünk. De ez a csuklás!.. Mikor elkezdi a csuklást,arra gondolok, mikor hagyja már abba! Más is van így vele? Köszönöm.

#baba-csuklás
2012. máj. 25. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.Jól elvoltam a terhesség alatt,semmi panaszom nem volt,nade az éjszakák !

A babóm éjféltől 3ig tök elemében volt, rugdalt majd amikor lecsendesedett elkezdett csuklani, de órákig basszus !Tök idegesített néha...

2012. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már 30 hetes terhes vagyok, de egyszerűen nem tudom megállapítani, hogy mikor csuklik. Olyankor mit kell érezni pontosan? Más, mint a többi mozdulata?
2012. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!