Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt esetleg valaki,...

Van itt esetleg valaki, akinél a számított korhoz képest nagyobb Bpd-t, de kissebb Fl-t mértek?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, a Bpd 82, az Fl 52.
2009. jún. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyakori, hogy a buksi nagyobb a comb meg rövidebb . Nekem mindkét terhességemnél több UH-n is ez volt, és nagyon sok olyannal találkoztam (pláne kisfiú babáknak amúgy is rövidebb a femurjuk állítólag azonos terhességi korban mint a lányoknak).

Mivel az UH egy pillanatnyi fejlettséget néz ezért az is lehet hogy ha pl. 1 hét múlva néznék már nem lenne nagy küli köztük.

2009. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, én is gondoltam erre. A doki sem akart riogatni, de azt mondta (szerintem mert még naon fiatalka és talán ezért bizonytalanabb), hogy menjek el a kórházunkba, ahol egy tapasztaltabb doki genetikai vizsgálatot csinál.

Vagyok olyan m...ha, hogy már a vízfejűségről is kiolvastam mindent, bár az megnyugtatott, hogy akkor nem "csak" a buksi nagyobb, hanem pl több a magzatvíz is jócskán.

2009. jún. 29. 17:06
 3/3 A kérdező kommentje:
ja igen! kisfiú lesz!! csak olyan soknak tűnik a kettő közti különbség
2009. jún. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!