Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismama vagyok 38...

5-6 hetes kismama vagyok 38 fokos lázam van milyen lázcsillapítot vehetek be?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó, nekem meg konkrétan se a szülésznőm nem ajánlotta, se a háziorvosom, se a nőgyógyászom. És nem azért amit leírtál. Hanem azok az összetevői miatt amik gondot okozhatnak. Jó hogy nem ibuprofénes gyógyszereket ajánlotok itt....
2012. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm is rábólintott(20 éve van a szakmában),felesleges paráztatásnak tartja ezt a mostani "semmitnevegyélbemertbetegleszababa" dolgot.Ráadásul a Czeizel doktor-azt hiszem azért Ő valaki-is azon a véleményen van,hogy csak pár gyógyszer az,ami valóban ártalmas lehet a magzatra...és ezek a keményebb gyógyszerek.És attól,hogy 2-3 darabot bevesz semmiféle kárt nem okoz.
2012. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!4Tegnap írtam neked,hogy nyugodtan vegyél be Algopyrint..most is ehhez tartom magam,mivel én szülésznő vagyok,illetve már szültem 2 gyereket,nyugodt szívvel mondom,inkább vegyél be egy szem gyógyszert,mint hogy a magas láz miatt elvetélj netalán..Minden gyógyszerre rá van írva,hogy nem ajánlott a terhesség első és utolsó harmadában szedni,de a mérlegelés is fontos.Ha megkérdezel egy orvost,szintén ezt fogja javasolni...Legalább is mifelénk igen.De persze mindenki maga dönti el.Remélem azóta már jobban vagy:-)
2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!