Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhesen...

Van itt olyan aki terhesen szedte a Bromocriptint?

Figyelt kérdés
12 hét után hogy hagytad el?Feleztél negyedeltél?Ha abbahagyom a 13 hét körül nem lehet baj?Már a méhlepény termeli utánna?Délután kérdezem a dokit de addigis érdekelne.Köszönöm a segítséget!
2012. jún. 4. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire volt magas a prolaktinod. Egyik ismerősömnek 12 hétig kellett szedni, mert duplája volt a megengedettnek. Nekem 10%-al volt magasabb és az orvosom azt mondta, hogy fél szemmel hagyjam abba. Még van 2 db fél szem és most vagyok 7+2.

Kíváncsi vagyok azért, hogy neked mit mond az orvos. Majd írd meg!

2012. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.A 12 héttöl már elhagyhatom,fél és negyed szemekkel.Azt tudom hogy magas volt de nem tudom mennyivel.
2012. jún. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!