Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha nincsenek...

Normális az ha nincsenek terhességi tüneteim és 10 hetes kismama vagyok. minden rendben lehet? kissebb tünetek azért vannak de nem veszélyesek. minden rendben lehet velünk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden rendben van :) Inkább szerencsés vagy, hogy kimaradsz a "nehéz" dolgokból. Van, akinek egyáltalán nincsenek is tünetei.
2008. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden ok, csak ne aggódj!
2008. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd lesz:oD

Addig öerülj míg nincs, én kg a 9. héttől hánytam reggeltől estig és a 12. héten mintha elvágáták volna.Azóta leszakad a derekam.Valakinek a a feje fáj.Élvezd , hogy jól vagy :oD

2008. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt egyáltalán semmien tünetem:)Néha én is elbizonytalanodtam, hogy minden rendben van e, és baromira vártam a vizsgálatok időpontját, hogy megtudjam.De szerencsére minden ok, nekem is azt mondták hogy van akinek később jönnek majd ki a "tünetek", de szerencsére én abból is kimaradtam:)Reméljük neked is szerencséd lesz!

Üdv 22 hetes kismama

2008. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek!Én a nap nagy részét inkább átalszom csak hogy ne küszködjek az émelygéssel.
2008. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt az egvilagon semmi, de semmi tunetem :)

Erezd magad megtisztelve a termeszettol ;) Es gondolj jo szivvel sokat szenvedo sorstarsaidra :)


20 hetes kismami

2008. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szíja!Nekem is 10 héttől semmi tüntem nincs,tök jól vagyok.Jól érzem magam,és nem szevdek:)Én boldog vagyok,hogy élvezhetem a kismamságot,semmi tünet nélkül.Pedig sok kismami nagyon szenved:(hallotam olyan kismamikról akik végig rosszul voltak hánytak stb.Szerencsések vagyunk,hogy mi ilyen jól viseljük:)))Boldog baba várást neked,és minden kismaminak!!14 hetes kismami
2008. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én 19 hetes kismami vagyok, és semmi tünetem nem volt az első 3 hónapban, nyugodj meg biztos minden rendben, és örülj annak h elkerült a mindennapi émelygés, rosszullét.
2008. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és a jó tanácsokat.
2008. ápr. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!