Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kér Dr Kosztin Árpád...

Mennyit kér Dr Kosztin Árpád a szülésért?

Figyelt kérdés
Maszekban járok hozzá,a terhesgondozás 4000 ft nem tartom soknak és nagyon megvagyok vele elégedve nagyon jó orvos!
2009. júl. 2. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szültél már? Én is hozzá járok terhesgondozásra és én 8000Ft-ot fizetek, az hogy lehet?
2009. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Még nem szültem!Hova jársz komáromba?Mert ott 4000 ft a terhesgondozás,36 héttől meg 1000 ft+ctg 2000!Te mikor szülsz?

2009. nov. 13. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Bp.-re járok. Hát nem gondoltam volna, hogy itt a duplája minden. Még nagyon az elején járok, csak jövő tavasszal szülök. Te mikor? Milyenek a terhesgondozási tapasztalataid?
2009. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála szültem 2008.09.12-én. Nem kérdeztem meg előtte, hogy mennyi, nem szerettem volna alkudozni erről, sem beszélni róla. Úgy voltam vele, majd meglátjuk a szülés után, elvégre a 9 hónaő alatt kemény összeget hagytunk ott. Végül 80ezret kapott, 30-at a szülésznő (ez utóbbit már sajnálom). De úgy tudom, ha megkérdezed az Árpit, nem fog összeget mondani. Ebből a szempontból is nagyon jó. Kitartás, és ügyes legyél!

2009. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Én pont múlt héten kérdeztem mennyit kér a szülésért és azt mondta,,nekem nincs áram,,!

De persze azért kap tőlünk is pénzt,majd még kiderül mennyit!!!!Minden jót!

2009. nov. 25. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Árpi nagyon jó orvos!nem pénzéhes,és az egyik legjobb a szakmában!!!
2012. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tapasztalat: Nagyon rossz. Mindenki nagyon fontolja meg milyen orvost választ! Ha probléma mentes a szülés, akkor szinte mindegy kinél és hol, ellenkező esetben a fogadott orvos kell h melletted álljon. Nálam ez elmaradt. Kezdő ügyeletes orvosra maradtam és a fogadott szülésznőre, akik kevésnek bizonyultak a bajban.

A terhesgongozás 5000 ft, ami drága ha szinte semmit sem kapsz érte. A komolyabb UH vizsgálatot máshol kell elvégeztetni,kenetvizsgálatra hónapot kell várni, és minden vérvizsgálatot a helyi terhesgondozáson kell igényelni ha időben szeretnél eredményt látni.

A magánrendelésen nem kapsz időpontot, van hogy órákat ülsz nagy hassal.CTG vizsgálat 2500 szerdánként, más napokon 3000ft.

2014. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!