Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teljesen optimalis a...

Ha teljesen optimalis a magzatvizem, a mehlepenyem, a köldökzsinor oxigen ellatasa, akkor tenyleg lehetseges, hogy a gyerek sem akarhat meg megszületni?

Figyelt kérdés
Tegnap a doki mondta, hogy minden olyan kellemes a babanak, ugyhogy szerinte meg esze agaban sincs kibujnia... Ez persze jo hir, csak en mar nyügi vagyok, türelmetlen... Ezert gondoltam felteszem a kerdest, hatha mar mas is volt hasonlo helyzetben, hogy a dokija szerint meg marad a babo bent, aztan megiscsak elöbujt... :)
2009. júl. 2. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is teljesen optimálisak az adataim, amiket felsoroltál, az Én babóm is még jól érzi bent magát, attól függetlenül bármikor megindulhat a szülés az orvosom szerint. Azt nem írtad mennyi idős vagy, szerintem attól is függ.

Én 39+2 hetes. Jövő hét szerdáig nem is kell az én babómat siettetni.

2009. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a doki azt mondta 37 hetesen, hogy egy hétig még tuti nem szülünk.

Rá 2 napra a kezemben volt a kisfiam! :D

Jó babavárást és babázást!

2009. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam négy napot, és még akkor sem akart megszületni, nekem is azt mondta a doki, h azért nem, mert túl jó helye van:)
2009. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38 hetesen,hétfői terhesgondozáson azt mondta a doki,hogy biztos nem fog még megszületni a kincsem,szerdán a védőnő is az mondta a szokásos vizsgálatok után,pénteken elfolyt a magzatvíz,szombat hajnalban megszületett a kicsi fiam!
2009. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!