Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KISMAMÁK! - Hogyan jelez a...

KISMAMÁK! - Hogyan jelez a baba nektek? Többi lent

Figyelt kérdés

az érdekelne,hogy mikor mozog a pici a pocakban akkor a "tetszését" vagy a "nemtetszését" nyilvánítva ki?

pl ha hallgattok valami hangos zenét és elkezd bulizni rá az azért van mert neki is tetszik,vagy épp ellenkezőleg?

mert én nem tudom eldönteni,de feleslegesen nem akarom "kinozni" sem :)



2012. jún. 6. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem is fogod tudni eldönteni. Neki nem tetszik vagy nem tetszik valami, hanem van vagy nincs. Azaz az új, hirtelen ingerre mozgással reagál, de nem azért, mert élvezi, vagy mert utálja. :)
2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én zenész vagyok, szimfonikus zenekarban játszom.

Amikor Sosztakovics szimfóniát játszottunk, akkor vergődött szegénykém, de túlélte. :o)

Meg lehetett különböztetni, hogy csak "élvezi" vagy "dübörög"...

2012. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babóm gondolom nemtetszését fejezi ki, amikor rugdosni kezd, ha megy a hajszárító vagy a turmixgép. Zenét nem hallgatok hangosan, arra nem reagál jobban, mint pl tv-re.

36 hetes kismama

2012. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!