Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sztk-ba járok nőgyógyászhoz,...

Sztk-ba járok nőgyógyászhoz, ameddig évente mentem rákszűrésre rendesnek tünt, de mióta terhes vagyok, nem érzem úgy, hogy kellően fevilágosítana. Ez az első terhességem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm, aki azt mondja, hogy adjak az orvosnak pénzt és akkor készségesebb lesz. Valaki szerint pedig keressek másik orvost.
2008. ápr. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress másik orvost,ne a pénz hanem az elhivatottság vezérelje az orvost.
2008. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos ilyenek az orvosok, ha nem kérdezel maguktól nem nagyon beszélnek. Én is tapasztaltam, pedig magán rendelésre járok. Rá kell kérdezni a dolgokra konkrétan.

Amúgy ha voltál rákszűrésen 1 éven belül a teherbeesést megelőzően akkor nem feltétlen csinál nálam legalábbis nem csinált. De sokan mondják hogy még közép időben is levesz mintát.

Boldog babavárást 20. hetes kismami

2008. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért ilyen, mert pénzéhes. Szerintem keress másik orvost, és ha akarsz, csak akkor adj neki pénzt, ha meg vagy vele elégedve. Boldog Babavárást!
2008. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne azért legyen kedves mert fizetsz.Keress mást.Magán orvosoknál a terhesgondozásért,amire havonta 1szer kell menni 5000ft-tol 7000-ig kérnek.Vagy hallottam olyat is annyit ad amennyit gondola kismama.Érdeklödd körbe a kismamákat,mondjuk a védőnőnél,tudnak e valakit ajánlani.
2008. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elözö hozzászoló vagyok.Kérdezz nyugodtan.Egy kismamának millio kérdése van.Az orvos nem tudja magátol mit nem tudsz mire vagy kiváncsi.
2008. ápr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress másik orvost. Ne a pénz miatt legyen készséges, hanem mert ez a hivatása.

16 hetes kismama

2008. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pénzéhes. Az évenkénti egyszeri rákszűrést nem lehet összehasonlítani a terhesgondozással. Sajnos vannak dokik, akik az előbbinél többre nem képesek, én is ezért váltottam.
2008. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!