Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult valakivel már,...

Előfordult valakivel már, hogy 19-20 hetesen esetleg megtréfálta a doki, hogy kislánya lesz, és mégsem? Szoktak esetleg ezzel viccelni a dokik? Vagy később kiderült, hogy mégis kisfiú?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon, és elméletileg Ő lesz a harmadik kislányunk. Félreértés ne essék, nagyon várom Őt, csak teljesen kizártam a kislány lehetőségét, a fiú nevünkbe is teljesen beleszerettem. Kicsit nehezen dolgozom fel, hogy nem fiú. Tévedhetett a doki? Olyan furcsán mondta. Kérdeztem tőle, hogy lehet-e látni, de akkor már rég kikapcsolta az ultrahangot, és vagy 20 másodpercig vártam a válaszra, végül közölte, hogy rossz híre van. Én rákérdeztem, hogy kislány? Ő erre mondta, hogy "kislány". Közvetlen doki, de nem hiszem, hogy ezzel szórakozna bárki.
2012. jún. 11. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ilyennel nemviccel az orvos...De ne csuggedj, aztmondják h a kislán az mindig változhat, de ha kisfiut mond, akkor legnagyobb valoszinuséggel kisfiu islesz:-)
2012. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Tévedhet, sokszor tévednek, hajjajj! De szerintem ne stresszelj rá, lesz három kislány! Na és? :)
2012. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak ilyennel viccelődni, mert akkor az állásukkal is szórakoznának:) Tévedni tévedhet, de szándékosan nem fog félrevezetni. Amúgy két unokaöcsém is lánynak indult az első ultrahangokon, az egyiküknél csak a szülőszobában jöttek rá, hogy mégis fiú. És ez nem volt régen:) De, ha lány lesz.. hát istenem:) Lesz még egy hercegnőtök:)
2012. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Barátnőméknek még a 36. héten is fiút mondtak. Lánya lett. Nagyon örült neki, de a sok kék rugdalózó miatt bosszús volt.
2012. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Még változhat,ugyanis a kislányok szemérem ajkai rendkívül duzzadtak,könnyen összekeverhető a kukaccal. :)
2012. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Akkor elmondom.hogy en 2hete szultem.

kisfiut szerettem volna, de az orvos.azt mondta hogy lany.

Es mindig mondtam a ferjeknek hogy ha letezik az anyai oszton akkor.en ugy erzem hogy kisfiu akar lenni.

nem.vettem rozsaszin ruhakat csak.feheret!

allandoan kerdeztem az orvost hogy biztos ?

es kisfiam lett.

2012. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is teljesen így érzem! Mikor a az első, és második lányom vártuk, az első pillanatban szinte éreztem hogy a lány nevünk az igazi(Réka, Emma), fiút is csak azért választottunk, ha mégis... Most az első pillanatban megvolt, hogy Zente, és a lány névvel nem is boldogulunk. Teljesen biztos voltam benne, hogy kis Zente van a pociban, hatalmas döbbenet volt a lány kijelentés, pedig számítanom kellett volna rá... Nagyon várom a pénteki napot, és a másik doki véleményét...
2012. jún. 12. 10:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is. 2 fiam van, őket mindig is fiúnak gondoltam/éreztem. Most hidegzuhanyként ért a hír, hogy megint fiú, mert annyira lánynak éreztem/érzem. Mondjuk biztosra nem is tudta nekem mondani.
2012. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én nem bánnám ha viccelt volna a dokim azzal,hogy fiú....én meg annyira lányt szeretnék!! 21hetes vagyok.

irigy is vagyok,hogy 3 lányod lesz......nekem van egy nagy lányom és egy kisfiam és most megint fiú lesz ha nem viccelt a doki......sosem akartam fiút amúgy....erre tessék!

2012. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Jaj te kis butus :) a fiuk olyan edesek :)

en ugy orultem.amikor megszultem es lattam hogy kukaca van.

sirtam oromombe jol odamondtam a sokinak hogy latja mi figyeg ott a laba kozott?

olyan edes ruhakat lehet nekik venni. meg csak ket hetes a babam de mar veszem neki a kis kantaros gatyokat az ingeket. ugyan olyan polot csinaltattunk a gyereknek es a ferjemnek.

Kis vaganyak.

nem is engedtem hogy rozsaszin ruhakat vegyenek mindenki hulyenek nezett a csaladba es lam nekem lett igazam :D

2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!