Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen kaptam az ultrahang...

11 hetesen kaptam az ultrahangról ma egy pici fotót! Az van ráírva legfelső sorba, hogy "2nd Tri +Lenght 4,16 cm"! Ez az ülőmagasságot jelenti? Nem kevés ez 11 hetes babónak? Kinek mekkora volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
valamint látok még ilyen értéket,hogy :"F3-alatta-Gn 60-alatta-232dB/C6-alatta-K/3/3"valaki segítsen lécci,hogy ezek mit jelenthetnek!jövőhéten megyek megint a 12 heti uh-ra,de még mindig aggódom!
2012. jún. 12. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezek mit jelentenek, de ilyenkor 4 cm körüli szokott lenni az ülőmagasság :))

[link]

eszerint 44mm a tankönyvi méret :))

2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 11 hetesen 48,8 mm volt a baba ülő magassága.Tehát az ülő magasságotok mm-ben 42mm.Az szerintem jó méret.A többi adatot nem tudom mit jelent googlizd be.
2012. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor tankönyv szerint 2,5 milliméterrel le vagyunk maradva... :( azért szívesen hallok még véleményeket,hogy kinek mekkora volt ez idő tájt!
2012. jún. 12. 13:54
 4/6 A kérdező kommentje:
google-ztem,de semmi...
2012. jún. 12. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:

9. héten ülőmagasság: 36 mm

12. héten : 68 mm

2012. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha egy picivel kisebb vagy nagyobb :))

Nővéremmel kb egyszerre lettünk terhesek :)

5+6 hetesen voltunk mind a ketten ultrahangon, az ő babája 6 mm volt, az enyém 3mm, és a tankönyvi adatok alapján 4mm ilyenkor a picike :)

Ez csak, hogy legyen mihez viszonyítani, ne aggódj, jól megnő majd a kisbabád :))

Én eddig két ultrahangon voltam, mind a kettőn 1-2 milliméterrel kisebb volt, de azt mondta az orvos, hogy tökéletes :) 1 hét múlva megyek a 12. hetire, akkor majd meglátjuk :)

Ne aggódj! Minden rendben van! Dobog a kicsi szívecskéje, fejlődik, növöget :) Nem minden kisbaba ugyanolyan!

2012. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!