Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+4napos vagyok, és barnázom,...

12+4napos vagyok, és barnázom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam hétfőn dokinál barnáztam 1hete is, de a baba rendben volt. Jövőhét szerdán kell mennem ultrahangra. Esetleg az közre játszhat h hétfőn csinált rákszűrést és véres volt a pálcika mikor kihúzta, de azt mondta h ez természetes nem kell vele foglalkozni, meg ha halványbarna jön egy pár napig nem gond, de tegnap nem volt semmi lehetséges h ma tisztultam ki? Remélem érthető, nagyon aggódom!

2012. jún. 13. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,majd tapasztalod,hogy ha hüvelyi úton vizsgálnak akkor mindig lesz egy kis barnaság,nekem mindig volt.Nyugi
2012. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok,csak még annyi ne parázz mert azzal jobban ártasz a terhességnek mint bármi mással,csak lazán,könnyedén,ÉLVEZD mert a világ legjobb állapota.(bár nem mindenkinek)
2012. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én élvezném, de mindig jön valami, második terhességem sajnos az első babánk 9hetesen elment, most veszélyeztetett vagyok duphastont szedek még 5napig és most kicsit megint megijedtem h mi lehet ez. Bízom benne h csak a vizsgálattól van vagy esetleg attól h a párom tegnap ment vissza külföldre dolgozni és még együtt voltunk óvatosan hátha az babrálta ott meg, remélem 'csak' ez van a dologban és hnapra elmúlik ha nem akkor megyek a dokimhoz az biztos!!! DE próbálok pozítív lenni csak kell a bíztatás:)!
2012. jún. 13. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem csak egy kicsit felsértette a hüvelyt azért lehet.egyébként én pont ezért nem engedtem a dokinak h csináljon rákszűrést.ha p3-as lett volna akkor se vetettem vna el a babát.ha szeded a duphastont nem hiszem h gond lenne hiszen az ugye progi és segít a terhesség megtartásában.

Pihenj sokat,és ne aggódj.

36 hkm

2012. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:), most ágykúrára ítéltem magam!
2012. jún. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!