Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás folyás terhesség alatt...

Sárgás folyás terhesség alatt normális, vagy minden esetben fertőzésre utal? Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés

kb egy hónapja van nagyobb mennyiségű folyásom, a szaga, olyan mint a mesinek, nem büdös, hanem jellegzetes hüveny váladék szagú, nem csíp,nem szúr,nem viszket, semmi csak van.

ez nem okoz problémát ugye?? vagy menjek az orvoshoz, hogy vegyenek mintát belőle?

mikor kell aggódni, ha milyen a folyás? köszi a válaszokat!

28 hkm



2012. jún. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Rád nem káros, de a terhességre és a babára igen, ha nem kezelteted! Sürgősen menj el dokihoz. Ír ki kúpot. Pár napon belül elmúlik. De tényleg ne hanyagold el!
2012. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben jelent bajt. Nekem is hol s

sárgás folyásom volt, hol fehér.

Amikor sárgás volt elmentem dokihoz, vett kenetet, megjött az eredmény, semmi kóros nem volt benne. Azt mondta, hogy még a gombatenyészet is negatív lett, nem viszketett, nem csípett, semmi szaga nem volt.

Azóta már elmúlt, fehér folyás váltotta fel :)

Szóval, van amikor nem jelent bajt, de az a biztos, hogyha megnézeted.


11+4 hkm

2012. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vegig sargas folyasom volt(van),de a nögyogyaszom soha nem talalt semmi fertözest. 36 hkm
2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első perctől sárga, és semmi fertőzésem nincs, volt vizsgálatom is, sőt minden orvosi vizsgálatkor nézi ezt is a dokim.

Szóval kérdezz rá, de ne aggódj, lehet tök normális.

2012. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, így utánaolvastam és azt találtam, hogy a várandósság alatti bővebb hüvelyfolyás normális, ami ha megszárad, sárgás színű lesz.

Ez, ha nincs büdös szaga, nem viszket, teljesen normális velejárója a várandósságnak.

2012. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!