Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt olyan barátotok,...

Nektek volt olyan barátotok, aki nem írt vissza az érkezés hírére, hogy "gratulálok"?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy-két jó (vagy mi) barátom, aki nem válaszolt, és én ezen nagyon megsértődtem :(((((. De mivel először "fordult elő" velem, hogy szültem, ezért nem tudom, hogy kell az ilyesmit lereagálni. Jó, hogy elfoglaltak, meg biztos nem tudják egészen beleélni magukat, de azért mégis :(((.
2012. jún. 20. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem nyaralnak, van netjük, nincsenek külföldön, nem történt velük épp valami tragikus? Ne feltételezd alapból, hogy érdeklődés hiányában nem írtak vissza! :)
2012. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Barátom nem, én magam nem szoktam válaszolni SMS-ekre, ha nincs bennük kérdés. Utálok SMS-ezni... egyfelől ... másfelől az anno képeslapos időkben sem vártak választ egy ilyen értesítésre. Majd, ha legközelebb beszélünk, elmondom a jókívánságaimat... akkora paréj meg nem vagyok, hogy egy kórházban lévőt hívogassak telefonon extra indok nélkül, majd ha pár napja már otthon vannak...
2012. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én sem kaptam mindenkitő gratulációt sms-ben akinek írtam, de bevallom nem is néztem kitől kapok és kitől nem. Sőt van olyan barátunk aki mindig csak ígérgeti, hogy meglátogat minket, de még nem járt erre (pedig lassan 2 a lányom). De nem haragszom rá, mert tudom nem azért csinálja, mert utál/kerül stb.
2012. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ηát de már két hete szültem :(.... Najó. Biztos szülés utáni meghülyülésem van...
2012. jún. 20. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha fontos neked, akkor azoknak örülj, akik visszaírtak! Nehogy egy ilyen dolog beárnyékolja életed egy ilyen fontos szakaszát! :)
2012. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a saját testvérem (illetve 2 két testvérem) sem írt vissza,még csak meg sem látogattak minket itthon. (de azt elvárják,hogy mi menjünk!-én meg csak azért se!!!)


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,és nekem a legkisebbem 9 hónapja született!
2012. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
húú. Az tényleg nem túl jó. De ilyenkor nem mondjátok, hogy "bocs, de rosszul esett"?
2012. jún. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!