Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamik! Először is...

Lombikos kismamik! Először is gratulálok neketek, és sezretném megkérdezni, hogy hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

szi!

nekünk márc.31.-én volt a beültetés, még nem tudjuk sikerült-e

a cicijeim bedurrantak,de tegnap óta görcsölgetek és picit barnáztam :-(

Nagyon félek,hogy nem sikerül, most ez az első,de volt már néhány éve két sikertelen :-(

2010. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3. :)
2010. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkétszer harmadikra.
2010. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.??? Akkor ez sem tud sokkal többet, mint az inszem? Azt hittem, ebben nagyobb az esély a babára, de ezek szerint nem. Ja, és még ugye 2 lombik között ki kell hagyni 3 hónapot. Te jó ég, akkor ez azt jelenti, hogy még ismét vagy egy év, mire sikerülhat. Na most keseredtem el igazán. Azért nektek gratulálok, és őszintén,, picit irigykedem.
2010. ápr. 9. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Barátnőmnek tavaly elsőre sikerült!:)Most egy hete,hogy megszült egy gyönyörű kisfiút!:)28 hetes kismama
2010. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a háromban mindkét esetben benne volt a fagyasztott embrióval való próbálkozás is, aminek egyrészt jóval kisebb az esélye, másrészt viszont nem kell kihagyni 3 hónapot.

Így a 3 próbálkozás összesen 3 hónap alatt megvolt és abból a baba/babák is.


Másrészt igen, a lombik eredményességi mutatója 30 % körül van, tehát minden 3. próbálkozás jár sikerrel. Tehát beleillünk a statisztikába :-))

2010. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen igen, gyakran előfordul, hogy akár elsőre sikerül, nekem is van ilyen szerencsés barátnőm.

Meg sok olyat is láttam, akik 6-7 sikertelen próbálkozáson vannak túl sajnos és semmi...

2010. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a második sikerült, most 20 hetes vagyok :)

Az egyik barátnőmnek elsőre sikerült, 7 hónapos a kisfia.

A másik barátnőmnek a 2.is sikertelen volt.

Nem érdemes a számokkal túlzottan foglalkozni, csak beparáztatod magad, jó ha tudod milyen esélyekkel indulsz. De ha rögtön úgy állsz hozzá, hogy tuti nem fog összejönni, akkor nem is sikerül. Én is így jártam az első beültin. Másodikra már úgy mentem, hogy terhes leszek, és itt maradt velem :) Igaz 3 fagyibábát kaptam vissza, és 1 gyerkőc van pocimban. Szóval szerintem fő a pozitív gondolkodás ! :)

2010. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!