Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem a barátomtól vagyok...

Nem a barátomtól vagyok terhes. Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy felelőtlen voltam,de ne kezdjetek el kioktatni és szidni légyszíves,mert tanácsot szeretnék.

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt,de 3 hónapja van egy másik srác is az életemben,aki a barátom legjobb barátja már kiskoruk óta.

100%,hogy nem a barátomé a baba,mert vele még nem feküdtem le.


A babát elvetetem,de nem tudom,hogy a barátomnak elmondjam-e.



16L (a barátom és a másik fiú is 16 évesek,ráadásul osztálytársak vagyunk mind a hárman)



2012. jún. 25. 13:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%

Egyiknek se mondd el, hogy terhes vagy és hogy abortuszra mész. Felesleges.

Anyukád segítségét kérjed.

2012. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
24%

Hát, tényleg felelőtlen voltál.

A helyedben nem mondanám el, ha tényleg szereted a barátodat. Bár itt felvetődik a kérdés, kibe is vagy szerelmes egyáltalán.

2012. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Idióta vagy, kefélni tudsz, agyad nincs.....
2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
Ha együtt akarsz maradni a barátoddal, akkor ne mondd el neki, mert különben tuti hogy lapátra tesz téged. Anyukádnak viszont mihamarabb mondd el, és kezdjétek intézni az intézni valót.
2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%

Először talán a szüleidet avasd be!


És igen, mond el nekik. Mind a kettőnek! Biztos, hogy egyikük sem akarja majd megtartani a gyermekedet. Gondolom te se. Nem is beszéllek rá, felesleges.


Elég nagy gyötrelem és szenvedés lesz az életed következő pár éve... aztán majd ha benő a fejed lágya, akkor még inkább bántani fog a lelkiismereted!

2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez kemény. Ki fog derülni, ugyanis tinikorban, egy osztályban NINCS az a dolog, amit az érintetteken kívül ne tudna meg mindenki más......tehát így is tudni fogja az egész osztály, vagy a srác révén (elég, ha egyetlen embernek elmondja hogy "de ne add tovább légyszi amit mondok", az illető ugyanígy elmondja majd egy-két embernek, stb. stb....az ilyen sztorik, hogy 16 évesen egy adott osztályon belüli szerelmi háromszögben abortusz lett egy félrekefélésből, hát ez túl nagy falat ahhoz, hogy titokban maradhasson. Ne számíts sok jóra.....)

A barátod inkább tőled tudja meg. Persze ezek után nem lesz a barátod, de gerinctelen dolog lenne hogy úgy együtt maradnál vele hogy ő nem tudja, hogy a kamasz barátnőjének abortuszra kell mennie mert félredugott a legjobb barátjával..................legalább adj neki választási lehetőséget, hogy így is kellesz-e neki. Ennyihez joga van szerencsétlennek.

2012. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként félredugni az ember legjobb barátjával már régen nem felelőtlenség, hanem valami egészen más....pláne ennyi idősen. A válaszolókat sem értem, hogy tudnának a barátjuk szemébe nézni és élni tovább a kapcsolatban ezek után? Mégis, mit mondjon majd a kérdező, mitől olyan nyúzott és nyomorult a hangulata hetekig, hónapokig? Ugyanis az abortusz után sokáig nem lesz olyan a világ, mint volt! Hazudja hogy "kicsit beteg vagyok" vagy "depis hangulatom van, bocsika"?


Hogy lehet így egy tini kapcsolatot felnőtt korba átvinni? HOgy már ilyen hazudozásokkal, megcsalással kezdődik? Ebbe belegondolt akár egyetlen válaszoló is, aki azt mondta hogy a lány tartsa titokban mindenki előtt?

2012. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
Hát valóban felelőtlen voltál. Én egyik srácnak sem mondanám el.
2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
47%
agyad semmi szexelni meg tudsz ! állj ki a fiuk elé ezt meg ezt cs inaltam itt a termése és ez meg ez lesz!!!!
2012. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
26%
6-os, 7-es válaszoló: nem kell fölháborodni azért, mert valakiknek más a véleményük. Ne húzd fel magad rajta.
2012. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!