Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hetet késett a mensim, és...

Egy hetet késett a mensim, és azt hittük h terhes vagyok de sajnos most megjött egy hétre rá. és nem tudom mi tévő legye?

Figyelt kérdés
Egy hetet késett a mensim így keztünk reménykedni h összejött a baba, de egy hét után megjött, és most nem tudom hogy akkor most mi van ilyenkor? Attól lehetek még terhes vagy a rosszabbik eset h elvetéltem? Éa lehet e tesztet csinálni ilyenkor vagy várjuk ki a végét? Kérlek aki tud a z segítsen! Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2012. jún. 27. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
csinaltal tesztet? én már a nevárt napján teszteltem csinaltaL mert ha pozi volt akkor doki s ir gyógyzser
2012. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mensi után teszt!!

Nem te lennél az első aki menstruál a terhesség alatt:)

Rosszabb esetben elvetéltél:( (de általában annak tünetei is vannak)

tesztet nem csináltál az egy hét alatt?

2012. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csináltam mivel többen is monták h legalább várjak egy hetet és mire arra került volna a sor megjött és így meg nem akartam tesztet csinálni mivel nem hiszem h lehet ilyenkor.

De köszönöm a válaszokat

2012. jún. 27. 14:37
 4/6 anonim válasza:
Anyu amikor a tesommmal terhes volt o is mesizett 3hetig soval meg van remeny
2012. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet,nem kell megvárni hogy elmúljon.Ha terhes vagy/voltál akkor kimutatja és akkor doki,hátha menthető még gyógyszerekkel a baba.
2012. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami Veled történt, de szerintem nem voltál terhes. Engem a 15 hónap alatt amíg vártunk a babára jó párszor becsapott a szervezetem. ÉN is mindig reménykedtem, hogy a mensi ellenére lehetek terhes.

Ha rendes piros vérzésed van, akkor szerintem nem vagy terhes és nem is voltál az.

Persze van aki írja, hogy mensizik terhesség alatt, de az nem rendes vérzés, mert a kettő együtt kizárja egymást.

Mikor terhes lettem, akkor bizony nem volt semmilyen vérzés.

Le lehet pontozni, de szerintem kár beleélned magad, abba hátha baba van. :(

2012. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!