Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek erről tapasztalata?

Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés

A X. kerületi Bajcsy Kórházban fogok szülni, és azt szeretném kérdezni, hátha valaki ott szült vagy fog szülni, hogy ott aludhat egy éjszakát az apa? Első babát várom, és jó lenne, ha éjjel is ott lenne mellettem valaki, aki segít. Tudom, hogy a nővérek segítenének, de jó érzés lenne, ha tudnám, hogy ott van a párom.


36+5hkm


2012. júl. 9. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Bajcsyban szültem 2010-ben. Gondolom egy ágyas szobára vonatkozik a kérdés. Nekünk azt mondták, hogy nem lehet, de kaptunk egy fülest, hogy szemet hunynak felette :)! Én végül is nem kértem fizetős szobát (utólag megbántam), így Apa nem lehetett bent, de minden nap éjfél körül ment el, persze nem a kórteremben voltunk! Viszont nagy segítség volt mert császáros voltam és a közös fürdőben bizony nem kicsi a retek, segített fertőtleníteni minden tusolás előtt!
2012. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott fogok majd szülni,annyi tapasztalatom van csak,hogy nemrég bent kellett feküdnöm. Volt nálunk egy kismama aiknél mindig volt bent valaki,és az apuka minden nap este 11 után ment haza. Szóval magát a látogatási időt ilyen szempontból nem kötik ugyan meg,de nem tudok róla,hogy ott aludhatna az apuka. Szerintem nem,legalábbis senkivel nem aludt ott senki.

28hkm

2012. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok,a második válaszoló,ezt ma találtam,szerintem Neked is hasznos lehet. 2011-es ugyan,de tudomásom szerint nem változott azóta nagyon semmi,ebben azt írják,az egy ágyas szobában van pótágy hozzátartozó részére.


[link]

2012. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznos volt a link! Akkor majd azért kibírom az éjjeleket úgy, hogy nem lesz ott a párom. De az a lényeg, hogy a kislányom mellettem lesz :)!
2012. júl. 9. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy hasznos volt,nekem is sokat segített. Én is kislányt várok :) Te mikorra vagy kiírva? :)
2012. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Augusztus 3-ra és te? :)! Könnyű szülést majd neked :)!
2012. júl. 9. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
:) De jó Neked,akkor már nincs egy hónap,és a karodban tarthatod a kisbabád :) Mi október 1.-re lettünk kiírva,de úgy néz ki már szeptemberben szülök,de még az is olyan messze van.Mindenesetre én örülök a Bajcsynak,szerintem jó kórház :)
2012. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!