Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Telki magánklinika szülészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Orvosok? Ellátás, ilyesmire gondoltam.


Negatív dolgok is jöhetnek.


Köszönöm


2012. jún. 6. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


4 éve ott szültem a fiamat,és pontosan ma 6 hónapja a kislányomat,úgyhogy ha van kérdésed írj nyugodtan:)

Orvosok:Maximálisan elégedett voltam,mindkétszer,Bábinszki Ágota volt a doktornőm,kedves,figyelmes,elejétől a végéig velem volt a vajúdás alatt,sokat segített.

Bentlétem alatt a többi doki is nagyon normális volt,külön kiemelném dr.Varsányi Hajnalkát és dr.Bínó Brúnót.

Kórház:Szép,igényes hely,rendesek a nővérkék,a kaja sem volt borzasztó:)

Sokszor lehet hallani,hogy nem természetes szülés pártiak a magánklinikák,ebből a Telkiben semmit nem tapasztaltam,mindkétszer gátvédelem volt tervben,fiamál egy öltés lett,kislányomnál a teljes gátvédelem is sikerült.Szoptatásban szintén sokat segítettek,gyerekorvosnő is nagyon aranyos!

Igazán negatívot nem tudok írni,azért választottuk másodszor is:)IV.kerületben lakunk,úgyhogy nem volt közel,segítség,hogy Bábinszki Doktornőnek van a Westendnél is magánrendelése,így nem muszáj mindig a Telki-be menni.

2012. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak jókat írhatok! szuper orvosok,növérek! mindenki kedves,és sokat segitenek!!!
2013. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!