Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki a kiírt napon szült?...

Van aki a kiírt napon szült? Hogy zajlott az a nap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Aznap délben nst, ami semmi extrát nem mutatott, nst után doki megvizsgált, közölte, h 2 ujjnyira nyitva vagyok.

Hazaküldött, de mondta, h szerinte este itt baba lesz és várjunk, úgy is beindul ez szépen délután.

Hát otthon vártunk, de nem történt semmi, sütiztünk egyet meg aludtam is :-)

du. 5-kor doki felhívott, h na akkor cuccoljunk, mert a végén még otthon szülök, 2 ujjnyi az már nem "játék", pláne, h nincsenek fájások.

A kórházba érkezéskor már 3 ujjnyira voltam nyitva, kaptam az oxit, na az csinált fájásokat rendesen, este fél 8-kor a kezemben volt a lányom :-)

2012. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt napon indult meg a szülés. Egésznap nagyon fájt, feszített a hasam és a combom töve. Alig bírtam menni. Aztán este elaludtam és negyed óra mulva arra keltem hogy nagyon kell pisilnem. Fel akartam kelni, de abban a pillanatban ahogy megmozdultam, elfolyt a magzatvíz. Aztán irány a szülőszoba.
2012. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!