Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti visztek majd be...

Kismamák! Ti visztek majd be a kórházba papír wc ülőkét, intim lemosót illetve lehet, hogy buta kérdés, de milyen papucsban lesztek bent? 38hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
wc ülőke praktikus, vihetsz be, lemosót meg főleg. Műanyag papucsot próbálj vinni a zuhanyzás miatt is.
2012. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lemosót nem, csak intim kendőt, két papucsot, egyet egész napra, egyet zuhanyozni.

Viszek fertőtlenítő kendőt, és papír WC ülőkét, nedves WC-papírt. A papucsom sima papucs, kék:) A zuhanyzós papucsom meg egy lábujjközes Baba papucs:)

2012. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wc ülőke jó ötlet, viszont az intim lemosó és kendő felesleges, bőven elég, ha naponta 1-2 alkalommal sima vízzel lezuhanyoztatod a sebet. (Nekem legalábbis a dokim ezt mondta, mikor először szültem.) Papucsot kettőt vigyél, abból a fürdős legyen sima gumi strandpapucs.
2012. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Domestos törlőkendővel mentem anno (letörölni az ülőkét magam előtt), plusz nagyon sok WC-papír is fogyott ám :) És igen jól jött volna külön zuhanyzós műanyag és bármilyen sétálós papucs, hogy ne a vizesben legyek...
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is viszek be papír wc ülőkét meg intim lemosót meg 2 papucsot, bár nekem sima szivacsos papucs lesz a zuhanyzós és egy lábujjköztes papucsban leszek majd egész nap, mert az a szebb :)!
2012. júl. 18. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Wc papír ülőkét nem,ám fertőtlenítő kendőt igen(törlés után letakarom wc-papírral)intim lemosót igen,flip-flop papucsot(fürdéshez+"csoszogáshoz" is).Bár én szeptemberben szülök,itthon is abban vagyok télen-nyáron.2gyerekes+30hkm
2012. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem.

Vittem magammal vécéfertőtlenítő kendőt (dm-ben lehet kapni, kb 10-15 darab van benne), wc-ülőkét is raktam rá.

Intim lemosó nem szükséges szerintem, bőven elég az első napokban a folyó víz. Elsőnél nekem volt gátmetszés, hát mit mondjak, úgy csípte a tusfürdő... Másodiknál gátvédelem, ott nem volt gond.

Nedves vécépapír viszont jó találmány, szerintem azt is vegyél.

Volt egy zuhanyzós papucsom és egy normális papucsom.

2012. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Wc papír ülőkét nem viszek, intim lemosó helyett intim törlőkendőt és két papucsot. Egy tangapapucsot zuhanyzáshoz és egy ilyen cross utánzatot bentre.

36 hkm

2012. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Wc ülőkét már betettem, mert maradt még az előző szülésből, de az intim mosakodót jó hogy írtad... most gondolkodtam, és én már tettem be nedves wcpapírt, intim mosakodót mégsem teszek, mert valóban elég lesz a víz. A gátsebre valami krémet lehet hogy viszek, most nem tudom a nevét, de anno a szülésznő mondta, hogy milyen krémet vegyek itthonra.

Papucsot a szülőszobás táskába már tettem, egy flip flop papucsot, kis helyen elfér a táskában, abban zuhanyozni, és majd a nagytáskába fogok egy normál gumipapucsot (rider) tenni, mert ha esetleg zokniba lennék (bár augusztusban nem hiszem :o)) akkor abba könnyebb belebújni. Csak az olyan nagy helyet foglal :o(

2012. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!