Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi Dr. Benedek Józsefről és Dr. Kornafeld Jánosról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 14:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Van valaki, aki szült már náluk?
2012. júl. 20. 20:45
 2/10 A kérdező kommentje:
Senki?
2012. júl. 25. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Korinál :) KORNAFELD-nél szült a legjobb barátnőm :) Állítólag nagyon jó fej :) Csak..... drága (szerintem) Amúgy rögtön ott volt amikor hívták mert éjjel indult be a szülés :)
2012. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Benedek egy állat már bocsi. A munkatársai sem szeretik. Mikor 33 hetesen állandósultak a keményedéseim és bementünk a dokim nem volt bent ő volt ügyeletben és úgy megvizsgált hogy azonnal elment a nyákdugóm és majdnem jobban fájt a vizsgálat mint a szülés.

Kornafeld keze alatt is voltam most nemrég a második babámmal, mert ha az én dokim nem volt bent mindig őt kerestem fel mert nagyon jó szakember. Azért nem nála szültem mert ő inkább a menopauza területén profi.

2012. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Benedeknél szültem. Választott orvosom ő volt. Neki köszönhetem a gyerekem életét és az enyémet is. Körültekintő, alapos, figyelmes és mellesleg nemcsak szülész-nőgyógyász, hanem altató orvos is. Azt valóban hallottam én is, h panaszkodnak rá, h kellemetlen mikor megviszgál, én kibírtam, nem volt semmi gond, végig hozzá jártam. Egyébként a koleganői (szülésznők, nővérek) fele hozzá jár, mert emberileg nagyon jó és persze szakmailag is. Ők már csak tudják, h kit érdemes választani, hisz nap mint nap velük dolgoznak. Én csak jót tudok róla mondani.
2012. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Én nem úgy hallottam a nővérektől meg a szülésznőktől hogy hozzá járnának pedig 2 hónapig sajna a kórházban voltam és mindegyiknek megvolt róla a véleménye.

Én is kibírtam a vizsgálatot csak a gyerekem látta kárát...

2012. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon sajnálom, h ilyen sokáig kórházban kellett feküdnöd, remélem nincs semmi gond a gyermekeddel. Azért nem priviben írok, mert szeretném, ha más is tudná, h ennek az embernek köszönhetjük az életünket. Atóniás lett a méhem szülés után és az ő villámgyorsaságán múlt, h nem véreztem el, de sajnos a méhemet ki kellett venni. Egyébként közel 20 éve dolgozok szülésznőként, tehát tisztában vagyok azzal, h erre nem lehetett felkészülni, ezt senki sem tudhatta előre, itt már csak életet lehet menteni. Én csak hálával tudok gondolni rá, mert van egy gyönyörű szép gyermekem és egy édesanyja, aki remélhetőleg fel is nevelheti.

2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 3. 08:14
 9/10 anonim válasza:
Nekem nagyon jó véleményem van DS. Benedek József Főorvos úrról. Tapasztalt, jó orvos. Mindent elmagyaráz, megértő, és ami nagyon fontos türelmes. Én nagyon rossz beteg vagyok, szerintem mkinden orvos rémálma, nagyon görcsölök a vizsgálatoknál, de ő beszélgetéssel elérte, hogy lazítsak, s egyáltalán nem fájt a vizsgálat, pedig nem is ő volt eddig az orvosom. Ezután csak ő hozzá fogok járni.
2016. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem évek óta Benedek doktor az orvosom. Jó fej, humoros, mindent elmagyaráz és türelmes. A vizsgálat alatt is lehet bele beszélgetni, nekem csak pozitív élményem volt vele.
2017. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!