Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 napja alhasi görcseim...

Andiciccca kérdése:

1 napja alhasi görcseim vannak,25 hetes terhes vagyok. A hasam sokszor bekeményedik. Normális dolog ez? Gyakran járok pisilni is

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt pár napja tegnap elmentem dokihoz.megvizsgált és minden rendben viszont a vizeletben találtak fehérjét, szóval valami fertőzésem van :(. Most antibiotikumot szedek.
2012. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 M. Bernadett ***** válasza:
Kb ennyi idős terhesen nekem is voltak görcseim néha, ezt a baba mozgása is okozhatja, a bekeményedéseket szintén. Gyakran jártam én is pisilni, éjjel akár 5x-6x is ki kellett mennem. Ez még nem jelent gondot. A görcsökre nekem Magne B6-ot mondott a doki. Beszélj az orvosoddal, szeritnem ő is ilyesmit fog tanácsolni...A pisilés viszont el fog kísérni a szülés végéig, mivel a hólyagodat nyomja már a baba....
2012. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most 22 hetes vagyok és nekem is van fehérje a vizeletemben. Sokat pisilek éjszakánként és nagyon fáj a derekam is.Nem tudom mi tévő legyek.A dokihoz csak 4 hét múlva van időpontom és mivel dolgozok oda nem jutok el elöbb! :(

Most magnéziumot szedek és csalánteát iszok.

2012. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolso! ezzel azert nem jo jatszani mert ha nincs kezelve egy fertozes rossz esetben meg koraszuleshez is vezethet. nekem sem volt idopontom ,megis tegnap bementem az ugyeletre es jol is tettem mert tenyleg gond volt.nekem is nagyon fajt a hasam alja es a derekam is, es feherje volt a vizeletemben. szerintem nezesd meg magad, es legalabb megnyugszol.
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!