Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után vajon a combkerüle...

Szülés után vajon a combkerületembôl is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,sajna már +13 kgval:( [normál étkezés mellett]. Kb. 4 hete dagad a bokám (hol jobb lesz,hol újra bedagad),szval úgy tûnik van vízvisszatartás is. A combomon érzékelem leginkább a plussz hízást (+cici és mell) és csak azért zavar mert ebben a hôségben összeér és ragad,dörzsölôdik,szval marha kellemetlen:( Szerintetek ebbôl fog lemenni vagy ezt majd tornával tudom ledolgozni? (60-61 cm a combkerületem, 170 cm 73-74 kg vagyok 30 éves.)

2012. júl. 28. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 162 magasságomhoz híztam kb 25 kilót, vissza is fogytam 2 hónap alatt a szoptatás segítségével, nem hogy nem fogyókúráztam,de tömtem magamba a kaját akkor is,ha nem voltam éhes,mert félem,hogy nem lesz elég tejem. Mindenki más,de emiatt szerintem semmiképp sem kell aggódnod. Nagyon sok a felhalmozott víz ilyenkor a melegben főképp, a combodon is. A csípőm nem lett olyan,mint terhesség előtt,nem a hízás miatt,egyszerűen kiszélesedett,de elég csonti voltam előtte,úgyhogy nem is zavart.
2012. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos fog lemenni valami, de az azért nem elég, én beiktatnék egy-két sétát (reggel-este 1-1 óra), az rendbe hozza. :)

Ha dörzsöli, akkor válassz olyan nacit, ami leér térdig, vagy térd főlé és akkor nem dörzsizik egymást. Én szoknya alá is szoktam felvenni térdig érő cicanacit pontosan emiatt.

2012. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:))

Köszönöm!

Pont én is így csinálom naci a szoknya alá:)

Sétát tervezek:)

Köszönöm elsô a bíztatást remélem igazad lesz!:)

2012. júl. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!