Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta kisbabát váok nagyon...

Mióta kisbabát váok nagyon legyengült az immunrendszerem és minden vírust, betegséget elkapok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szegem a vitaminokat, pezsgőtablettát, figyelek az öltözködésemre és úgy érzem mindent megteszek, de mégis szinte hetenként beteg vagyok. A 11. hétben járunk.
2008. máj. 7. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

C vitamint is eleget viszel be?

Próbáld meg az FLP-s aloe vera-t inni gélként, vagy még az is jó, ha minden nap megeszel egy grapefruit-ot, vagy egy citromot. Kanalazd ki, ha kell, cukrozd meg egy kicsit, a kristálycukor és pár korty víz hozzá, segítik a mihamarabbi felszívódását!

2008. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne akkor csináltatni egy vérképet, ha még nem történt meg. Hátha van vmi más a hátterében. Szerintem még ez nem a terhességnek tudható be, mert még nem szív le a baba. Szerintem.. :) Próbálj nagyon sok gyümölcsöt enni. És most naponta egyed a kismama vitamint, mert lehet nagyon vitaminhiányosan "futottál" bele a terhességbe. Én épp a terhesség előtt ittam egy hónapig méregtelenítő teát. Nem tudom asszem már terhesség alatt nem lehet, de ha tartanál egy két nap gyümölcs, és zöldésges napot, este, meg túrót, és natúr joghurtot ennél, lehet ez is segítene, hogy kiürüljenek a mérgek belőled. És igyál sok folyadékot, még most lehet!!! SŐT! Még most kell, és legalább kimossa ez is amérgeket!

Gyíógyulj meg és kerüljenek el a vírusok!

34 hetes kismama

2008. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat, igyekszek megfogadni őket. nem hiszem, hogy vitaminhiányos lettem volna, mert már teherbeesés előtt 6 hónnapal szedtem vitaminokat. a gyümölcs+nyers yöldség állandó napirenden van, mivel vidéken élünk, mindenből házi és friss kerül az asztalra :)

mégegyszer köszönöm

2008. máj. 7. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a FAlvon Kids-et. Nekem amióta ezt fogyasztom, tökéletes a vérképem. Utánanézhetsz a flavonmax.hu- vagy ha érdekel, írj e-mailt és kérdezz, szívesen segítek. Minden jót és boldog babavárást!

30 hetes kismama

2008. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam pár hetesen, mindent bekaptam, ráadásul kicsi gyerekeket tanítok, így kellett valamit csinálni.

Nekem nagyon bevált egy immunerősítő készítmény, a neve: Antioxant cseppek. Gyógyszertárban lehet venni, kb. 2500 Ft. Napi 2×8 csepp ajánlott, sokáig elég egy üveg. Most 21 hetes vagyok, és azóta semmi bajom.

Jó egészséget Nektek!

2008. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!