Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 19-hetesen...

Normális, hogy 19-hetesen hírtelen nagyon alacsonyan van a méhem?

Figyelt kérdés
19-20-hét között vagyok tegnap még nem volt ez a probléma de ma a fürdésnél éreztem,hogy a hüvelyemtől alig 1-2cm-re van a méhem,eddig szinte nem is éreztem.Ez vajon mitől van??Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 21. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Te hogyan érezheted fürdés közben hogy hol van a méhed? A méhed 19 hetesen kb a szeméremcsont és a köldök távolságának feléig ér és valóban a hüvelyedtől "alig 1-2 cmre" kezdődik, most kb akkora lehet mint egy kisebb sárgadinnye. Remélem megnyugtattalak!

22 hetes

2009. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából én sem nagyon értem a kérdésed. Én is pont a 19-20 hét között vagyok, a méhem még nekem is lent van. A baba is nagyon lent rugdos, a hasam legalján.

Ezt egyébként hogyan érezted? Belülről vizsgáltad magad?! Hogyan kell érteni a hüvelyemtől 1-2 cm-t? A hüvely végén a méhszáj van, aztán a méh.

Na mindegy, nekem ez nagyon zizi.

2009. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem normális,úgyhogy ajánlom neked a több pihenést,fekvést,hogy feljebb menjen!

Jó egészséget!

2009. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézéseteket kérem vagyis a méhszájam ,hirtelen nagyon lentre került a hüvelyemtől alig 1-2cm-re,sajnos talán az ok lehet,hogy a kislányom korházban van és tegnap mivel lázas 3-óránként nekem kelett emelgetnem a kedves nővér helyett,pedig szóltam,hogy nem emelhetek ezen kívűl egész nap ültem,elég kényelmetlen.
2009. júl. 21. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Jobbulást a kislányodnak!Nem tudsz valakit bevinni magaddal,aki az emelgetés részét átvállalná?

Mindegy hogy irtad,akkor is ilyenkor sokat kell pihenni,mert csak akkor megy feljebb!Még ihatsz néha palástfűteát,az is erősiti a méhet és a méhszájat!

Vigyázz magadra!

2009. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem!Te fürdés közben a méhszájadat nézegeted??Olyan fertőzést kapsz, hogy a doki nem fog megdícsérni.
2009. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!