Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szigetszentmiklóson keresek...

Szigetszentmiklóson keresek kedves és megbízható nőgyógyászt. Dr. Szabó Gábort ajánlották. Valaki tud róla valamit?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni? Dr. Szabó Gáborral kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Tudom, hogy keddenként rendel a gyártelepi rendelőben, de gondolom az magánrendelés. Hol van szakrendelése és mikor? Előre is köszi.

28 hetes kismama


2009. júl. 22. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szia! nem tudom, hogy olvasod e még a kérdést.

Első vagyok.

Hogy vagy azóta? megszületett a picid, minden rendben ment?

2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szia!


De ari vagy :) Szeptember 22-én született a fiam, végülis Pécsen szültem, mert épp anyunál voltam. De nem bántam meg, már másnap szültem volna még egyet, annyira könnyen ment minden. Esküszöm, mintha most lett volna, és már 10 hónapos, hihetetlen. Szóval nekem nagy élmény volt, csak a varratokkal szenvedtem :(

2010. júl. 30. 00:26
 13/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem tudom, nézitek-e még ezt a kérdést, de én is épp most keresek nődokit, ma vagyok 6 hetes, és Szigetszentmiklóson lakom. Esetleg valaki el tudja nekem küldeni dr. Szabó Gábor elérhetőségét? Még mindig rendel Miklóson is? Ha nála akarok szülni, akkor melyik kórházba fogok kerülni, és az bababarát kórház-e?

Előre is köszi a válaszokat, ha még olvassa valaki.

2010. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom hogy kaptál-e már választ, ill voltál-e már nála. Keddenként rendel Szszmiklóson, 8-12-ig nőgyógyászati rendelést tart utána terhesgondozást. Én is hozzá jártam az első babámmal és most is hozzá járok. A Sote I.sz. klinikán fogsz szűlni. Nem a legszebb és legkényelmesebb hely, de sokak szerint az egyik legfelkészültebb kórház, jó orvosokkal. A baba pedig a nap 24 órájában veled van.

2010. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Sziasztok! Szeretnék holnap elmenni a terhesgondozásra Ssszm-on, mert szükségem lenne a vérvizsgálatokat megcsináltatni! Tényleg igaz az, hogy ha nem hozzájuk járok alapból, akkor elküldenek??? Nekem egy magándokim van a 11. kerületben, és a vérvizsgálatok elvégzésére írt pár sort a házidokimnak, ma át is adtam neki, és ő azt mondta, hogy ők nem csinálhatják meg, menjek a terhesgondozásra a gyártelepi rendelőbe. Az asszisztens azt mondta, el fognak hajtani, ha eleve nem oda járok. Elég furcsának tartom, mert itt lakom Miklóson, és akkor hova mehetnék??? Mindegy, holnap odamegyek, csak meg tudnátok írni a rendelő pontos címét, mert nemrég költöztünk ide, és még sosem voltam ott! Előre is köszi a segítséget!

10 hetes kismami

2010. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szia

első vagyok. Én is miklóson lakok és a 11.kerületben (asszem...) jártam nőgyogyihoz (Szent Imrében szültem.

A vérvételt az összeset a gyártelepi rendelőintézetben csináltattam. Nem szóltak érte. esetleg hívd fel telón őket,érdeklődj, de kötelesek megcsinálni szerintem.

irj privit ha tudok még segíteni.

2010. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Sziasztok! Az én babám most lesz 1 éves hónap végén és a második babámat várom 5 hetes terhesen. Az elsővel SZszm on gyártelepen voltam Horváth Gábornál akitől már a védőnőm is óvott de én nem ismertem senkit így mind1 volt. Sokat kiabált velem ok nélkül nem volt hajlandó megmondani mi a neme a babának arra hivatkozva hogy nem arra való az UH hogy ilyeneket nézzen. Ismerősöm is hozzá járt de ő nem tűrte a viselkedését és igazgatóval ment be a vizsgálatra :)Védőnőm szerint nagyon sok kismama panaszkodott rá és sokan el is küldték melegebb éghajlantra :) Ő szülész is volt de állítólag visszavették tőle a jogot biztos nem ok nélkül. Én inkább eljöttem tőle 30 hetesen. A dokim akihez átmentem már nincs itt és keresnem kell másikat. Szóval sok dokit nem ismerek de őt biztos hogy senkinek nem ajánlom!
2010. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!!!

Én is hasonló cipőben jártam mint te, Horváth dokihoz mentem és több alkalommal is ok nélkül kiabált velem, szóval én is leléptem tőle 14 hetesen, elmentem Szabó Gáborhoz, igaz öt és fél órát vártam rá mert késett is és nagyon sokan voltak nála, de megérte, mert egy nagyon kedves, végtelenül türelmes, és jó szakember, szerintem. Nekem az első babámnál volt fogadott orvosom egy másik városban (ide nem régen költöztünk), de a fogadott doki sem csinált semmivel többet mint Szabó doktor. (max hogy fényképet adott). Szóval én csak ajánlani tudom, keddenként rendel 12:30-tól van terhes rendelése.

2010. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kár hogy nem olvastam hamarabb a hozzászólásokat Horvát Gáborról.Én eddig kétszer voltam nála egyszer rákszűrésen nagyon bunkó volt.Meg most a héten mert fáj a hasam.Meg se vizsgált normálisan csak belém turt a kezével azt mondta ír fel kezelést,ja meg lett egy csomó a mellembe,azt mondta a fogamzásgátlótól van a hasfájás,meg a csomó is,de simán felírta az adott fogamzásgátlóból a következő adagot.Megntem a gyógyszertárba a kezelésként felirt szerért ami 4500 ft volt otthon néztem teljesen más tünetekre való amit kiváltatott velem,sőt azon a gyógyszeren rajta van alhasi fájdalom esetén nem szedhető.Szóval mehetek magán dokihoz 4500 ft a kukába,a hasam meg egyre jobban fáj.Ezt az embert én nem nevezném orvosnak egy bunkó mekelek.

2012. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 k-sz válasza:
Látom, már nagyon régiek ezek a hozzászólások.. DE láttam, hogy az utolsóak a H. Gábor dokiról szólnak.. teljesen egyetértek, bunkó volt velem is mindig.. még azok után is, hogy nem vette észre a méhen kívüli terhességemet!!! PEdig problémákkal mentem hozzá, hogy valami nem okés.. de sietett valahova, így csak épp, hogy megnézett, ne mUH-ott meg rendesen, meg semmi, így 1-2 hét múlva vihettek be ezerrel szüleim a Szent Istvánba.. majd ott derült ki, a sürgősségi műtétem közben, hogy mi is van.. Így, hogy sima sebészek műtöttek, így ők eltávolították a jobb oldali petefészkemet, 2-2.5l vér volt a hasüregemben.. Talán jobban járhattam volna, ha akkor szán rám egy-két percet, és jobban megnéz az a ... Úgyhogy A H. G.-hoz úgy menjen bárki is miklóson..
2012. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!