Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves és egy 4 éves fiam meg egy 2 éves lányom.Most megint babát várok!Ti meg tartanátók?
2009. júl. 22. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Persze. A számtani sorozat nem szakadhat meg :)


Megtartanám.

2009. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha úgy gondolnám, hogy nem akarok több gyereket, akkor előtte gondolkodnék és nem azután hogy teherbe estem.

Ha nem akartál több gyereket, akkor miért nem védekeztél?

2009. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
milyen az anyagi helyzetetek? Attól függ,sajna :(
2009. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én megtanulnék helyesen írni!pl:tennétek,helyemben,tartanátok.Ha anyagi lehetőséged és körülményed engedi akkor mindenképpen,ha ez komoly áldozatot kívánna akkor a többi gyermek érdekében nem.
2009. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted erre itt ki tud neked érdemleges választ adni úgy,hogy senki nem ismeri a körülményeidet?

Ezt csak Ti dönthetitek el,remélem jól döntesz.

2009. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ameddig nem kerül valaki ilyen helyzetbe könnyű okoskodni, meg nyevtanozni.A 23:47-es válszoló lehet, hogy tud helyesen írni, de egy bunkó. Mé Ő is kerülhet ilyen helyzetbe. Ha valamit nem írtam helyesen akkor számítok rá....
2009. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2009. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Védekeztünk spirálom van!Gyogyszert azért nem szedek mert az melet már kétszer letem terhes!Anyagi helyzetünk lehetne jobb is de azért éhezni nem fogunk az biztos.Aki rendesen válaszolt anak köszönöm.
2009. júl. 23. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem gondold végig mit szeretnél és beszéljétek meg. Amennyiben nem fogtok és főleg a baba nélkülözni és igazából te is akarod, szerintem nem kéne lemondani róla. Nem divat ma a nagy család, pedig van sok előnye. Ne amiatt gondolkozz az abortuszon, hogy mik a társadalmi elvárások. Nektek, neked kell boldognak lenned, talán később megbánnád. Viszont, ha mégsem szeretnéd, jobb mindent átgondolni.
2009. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz ilyen helyzetben tanácsot adni és egy kis élet felől dönteni, én biztos soha nem fogom senkinek az abortuszt tanácsolni, csak akkor ha nincs más lehetőség és nyomós indok van rá. A ti döntésetek de arra azért vigyázz, hogy meg ne bánd, nem akarlak befolyásolni, de volt ilyenben részem 26 hetesen kórházba kerültem, éjszaka behoztak egy anyukát mert sajnos elvetélt, volt már egy 4 éves kislánya és nem voltak benne biztosak a férjével, hogy megtarjták e a másodikat, az anyagiak miatt, sajnos már nem is kellett tovább gondolkodniuk mert a baba elmet és az anyuka zokogott, arra akarok ezzel célozni, hogy jól gondoljátok meg mert ha úgy döntöttök, hogy nem tartjátok meg lelkileg lehet megfog majd viselni,

37 hetes kismama

2009. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!