Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult ügy ez és sokan el fognak itélni ezért.Szeretném ha olyanok irnának akik tényleg tanácsot adnak nem csak kiosztani akarnak.

A helyzet az hogy nekem van egy élettársam akivel nem vagyunk joba de több okbol nem is tudunk külön költözni.Mellette volt/van egy barátom akinek szintén van felesége de ők is csak látszolag élnek együtt.Mind a ketten nagyon akartunk gyereket és utánna össze költözni(ketten már mennénk valamire).A baba össze is jött de ő akkor megijedt hogy mi lesz ha kiderül mert ő még most enm tud elköltzöni.Ezért vetessem el.Én nem vetettem el és ezen nagyon össze vesztünk,nem is beszéltünk hetekig aztán mégis vissza jött hozzám.ő kezdte megint.semmi baj nem is volt idáig,érdekelte is a baba.aztán egyik naprola másikra megint belém kötött hogy én ezzel tönkre teszem az ő életét mert mindenki meg fogja tudni hogy az ő gyereke.most ott tartunk hog yegyálltalán nem érdeklem se én se a gyerek.

Nem igaz hogy nem szeret mert akkor nem békülne ki velem mindig.


2009. júl. 29. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

ez egy b.rom, és nem akar téged igazán!!!!!

tartsd meg a babát, ha úgy akarod, de tudnod kell, hogy egyedül fogod felnevelni.

vagy a jelenlegi pároddal, aki nem az apja.

jó nagy sz.rt kevertek, sajnálom :(((

2009. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod ,hogy kitol van a gyerek?Az élettársaddal már neméltek úgy egyutt?Nem értem a kérdésd,mert ha meghagytad a babát sok választási lehetoséged már úgy sincs.
2009. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A babával egy férfiból sem lehet a döntést kikényszeríteni, ha annyira el akart költözni a családjától rég megtehette volna. Lehet persze így is gyereket vállalni, csak bele kell kalkulálni azt, hogy ha úgy alakul akkor képes vagy egyedül is felnevelni.
2009. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod tudja, hogy nem az ő gyereke?

Sajnos én is azt tudom mondani, hogy ez a fickó sosem hagyja el érted a feleségét.

Hidd el én is jártam hason cipőben, mindig csak az ígérgetés ment, hogy most éppen miért nem lehet (pedig nekik egy közös tolluk nem volt).


Vagy egyedülálló anya leszel vagy felneveled a bébit a jelenlegi pároddal (persze ha ő is akarja)

2009. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én átérzem a helyzeted.Szerintem csak a babára összpontosits.Biztosan fáj neked hogy mind2en akartátok a babát és amikor lett elfordult tőled,de szerintem ha látni fogja hogy erős vagy és igy is a talpadra tudsz állni,meggondolja magát.Ő biztos a felelősségtől fél,de ha azt látja hogy leveszed a válláról,nem fog félni az apaságtól.Hagyj még neki egy kis teret.Ha nem akarja hogy megtudják hogy az övé a pici,hát ne mond el.Előbb utóbb úgy is meggondolja magát ha szeret.Az idő majd segit.Boldog babavárást,amennyire csak lehet.

18+4 hetes kismami

2009. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Onann tudom hogy az ő babája lesz mert abban az időpontban vele voltam.Az élettársam sejti hogy nem az ővé de egyenlöre nem zavarja.Vagyis enm örül neki de elfogadja.Ő nagyon akart már babát de nekünk eddig soha nem lett pedig évek ota probálkoztunk.Az apukával megegyeztünk hogy én nem kérek töle semmit,azt se hogy költözzön el csak ha ő is akarja.Az egyetlen kérésem annyi volt hogy legyen velem.Nem nagyon tudják a terhességet se de ő mégis fél mert sokan tudtak a kapcsolatunkrol föleg az ő társasága.Ezért fél hogy kiderül.Viszont azota is hivogat.Ma is már többször.Meg üzenget.Szoval ha annyira nem érdekelnénk akkor nem hivna fel és nem üzenne.szerintem.Azt mondja azért ilyen mert ha nem igy viselkedik velem akkor nem veszem komolyan a kéréseit.De ez nem igaz.
2009. júl. 29. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, ha így maradnak a dolgaid, előbb-utóbb két szék közül a pad alá fogsz esni. Ráadásul ez már nemcsak rólad szól.
2009. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apárodat nem zavarja kié a gyerek,beletörődik?Te meg várod a másikat?jó bonyolult!Szereted a párod?nem!akkor a gyerek se nőjön fel ilyen ""családban""szerintem!

NEM ITÉLLEK EL!Én is jártam ilyen cipőben,csak a titok kapcsolatból nem lett gyerek!

SAJNÁLLAK!Főleg mert tudom,milyen igazán szeretni vkit,aki családos,de te is.és te dönts,de ha te döntesz,á,azt ugy nem lehet.ismerem.vagy egyedül vállald a bébit,vagy nem tudom...de hát őt nem is szereted?!

2009. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!