Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heti 2-3 úszás nem árthat? 19...

Heti 2-3 úszás nem árthat? 19 hetes kismama

Figyelt kérdés
Csak 2 hét múlva megyek orvoshoz, hogy megkérdezzem tőle. A méhszájam állapotát utoljára 6 hete nézte, akkor minden rendben volt. Fertőzésekre nem vagyok hajlamos (amúgy is sportuszoda). Az úszás nagyon jól esik.
2012. aug. 20. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem mernék menni, hiába nem vagyok én sem hajlamos a fertőzésekre. (10en évig vízilabdáztam, élsportoló voltam)

viszont sok helyen olvastam, hogy ajánlott az úszás, mert jól átmozgat, és nem olyan megterhelő.

szerintem ha felhívod a dokit akkor tud neked tanácsot adni.

2012. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ha zárt a méhszájad simán mehetsz..egyik legjobb sport terhesség alatt.
2012. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb,amit tehetsz terhesség alatt,az az úszás! Attól,hogy nem vagy hajlamos fertőzésekre,terhesség alatt simán elkaphatsz valamit,ilyenkor könnyebben összeszedünk dolgokat.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2012. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én is úgy tudom, h az egyik legjobb sport ilyenkor, amúgy nagyon fura így úszni, nem tudom, próbáltátok-e. Tényleg érezni, hogy viszem a kis csomagot, a hátúszás viszont szuper!
2012. aug. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!