Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hétben, ha még nem éreztet...

19. hétben, ha még nem éreztetek magzatmozgást, mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam terhesnek, és iszonyatosan zavar, hogy még nem mozog a pici!!
2012. aug. 23. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad kis fölösleg,akkor teljesen normális,hogy még nem érzed. Én nagyon korán éreztem egyértelmű kalapálást,de volt kismama,aki 20ik hét után sem érzett semmit.
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát rajtam volt felesleg, még is a 15. héten éreztem először, szóval kivétel erősíti a szabályt. Egyébként most a 27. héten sem érzem magam túlságosan terhesnek, attól függetlenül, hogy eléggé élénken mocorog a pöttöm. :) Egyszerűen tök fura, hogy belenézek a tükörbe, és ott van a nagy gömbölyű hasam és én nem terhes hasnak látom, hanem zsírhasnak, pedig nem is híztam sokat.


Mozog a picid, ne aggódj, csak nem érzed. Méhlepény melyik méhfalon fekszik, nem tudod? Mert ha melső falon fekszik, akkor lehet, hogy azért nem érzed. Esetleg vegyél szívhang figyelőt, és ha aggódsz akkor behallgathatsz, hogy hol dobog a kis szíve, és meg fogsz nyugodni, hogy minden ok. Amúgy vannak olyan nők, akik egyáltalán nem éreznek magzatmozgást, még a végén sem, de azért ez eléggé ritka.


Meg fogod érezni, ne aggódj!


Szép babavárást!

27 h km

2012. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok és nem sok mindent érzek. Pedig már második babám, ilyenkor azt mondják már korábban szokták érezni a kismamám, hogy mozog a pici. Hát én nem tudom egyértelműen elkülöníteni, hogy ez most tényleg ő, vagy csak valamiféle bélmozgás. Nem rendszeresen érzem csak néha.

Van olyan is, amikor este fekszem az ágyban, akkor egy helyen mintha kinyomná a hasamat, mintha odakönyökölne, de szerintem ilyet meg még túl korai érezni, ahhoz még kicsi a babám, szóval nem tudom az mi lehet.

Ma megyünk dokihoz, remélem megnyugtat, hogy minden rendben!

Te mit érzel?

2012. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó hozzászóló.

Komolyan azt hittem egyedül vagyok ezzel. Én szinte semmit nem érzek. Néha azt mintha bekeményedne a pocakom, vagy valami hasonló, hogy egy nagy grapefuitot cipelnék a pocakomban, de ez sem mindig, csak néha-néha. És csak a jövő csütörtökre van időpontom ultrahangra!!

Kíváncsi vagyok mit mond Neked a doki, de szerintem minden rendben van, majd írj.

2012. aug. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!